Pokemon GO “Our Servers Are Experiencing Issues” Hatası ve Çözümü

Pokemon GO “Our Servers Are Experiencing Issues” Hatası ve Çözümü

Son güncelleme: 18 Eylül 2016

Pokemon GO’da günün hemen her saati ve özellikle hafta sonları “Our Servers Are Experiencing Issues” hatasıyla karşılaşıyor ve oyuna giriş yapamıyoruz. Pokemon GO “Our Servers Are Experiencing Issues” Hatası ve Çözümü yazımızda bulabilirsiniz.

Bu hatanın yaşanıyor olmasının üç farklı nedeninden bahsedebiliriz. Birincisi oyuna karşı olan aşırı yoğun ilgi, ikincisi sürekli olarak yeni ülkelerin resmi Play Store ve App Store’u içerisinde yer alması son olarak da APK dosyası indirme gibi yöntemlerle dünyanın her yerinden yeni oyuncuların oyuna dahil olmasıdır.

Pokemon GO oyununun sunucularının düzenli olarak çalışması için belli bir oyuncu kitlesi kotası vardır. Bu kotanın çok üzerine çıkıldığı anda Pokemon GO’ya girmek isteyen herkes “Our Servers Are Experiencing Issues” problemiyle karşı karşıya kalacaktır.

Pokemon GO “Our Servers Are Experiencing Issues” Hatası ve Çözümü

Pokemon GO’ya giriş yapmak istediğinizde karşınızdaki ekrana bu hata geliyorsa, sunucularda sorun olduğunu anlamanız gerekiyor. Hata sunucu kaynaklı bir hata olduğu için oyuncu olarak sizin yapabileceğiniz pek bir şey kalmıyor. Böyle durumlarda en kesin çözüm kısa süreli aralıklarla Pokemon Go oyununa tekrardan giriş yapmaya çalışmaktır.

Başka Yerde aramayın: Dev Pokemon GO Rehberi

] }

1 Yorum

Delikanlı  -  12 Kasım 2019 / 12:58

Telefonumda bir kaç sorunum vardı teknolojidolabi.com sitesi sayesinde bu sorunlardan kurtuldum Teşekkürler.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol