Pokemon GO Pil Tasarruf Modu ve Fake GPS Kalktı!

Pokemon GO Pil Tasarruf Modu ve Fake GPS Kalktı! 1

Son güncelleme: 18 Eylül 2016

Pokemon GO gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Bu kez oyunun iOS versiyonuna gelen büyük güncelleme bazı özellikleri tamamiyle değiştiriyor. Artık Pokemon GO Pil Tasarruf Modu ve Fake GPS Kalktı!

Son zamanların en popüler oyunu Pokemon GO, ilk ciddi güncellemesini sonunda aldı. Bu güncelleme ile beraber ufak çaplı oynanış geliştirmelerinin yanı sıra, oyunun büyük sorunlarından hilenin önüne geçebilecek yeni özellikte duyuruldu.

Pokemon GO Pil Tasarruf Modu ve Fake GPS Kalktı!

Bu iOS versiyon güncellemesi ile beraber öncelikle ayak izi takip sistemi getirildi. Buna göre artık oyuncuların harita üzerinde yaptığı hareketler oyun tarafından ciddi bir şekilde incelenecek ve takip altında tutulacak.

Fake GPS tarzı programlar ile beraber oyunda dünya haritası üzerinde istenilen yere gidiliyor ve o bölgede bulunan tüm Pokemon‘lar yakalanabiliyordu. Sistem çok nadir olarak bazı oyuncuları aniden dünyanın bir ucundan bir ucuna hareket ettiğini anlayarak süreli olarak banlayabiliyordu. 

Pokemon GO Pil Tasarruf Modu ve Fake GPS Kalktı!

Artık sisteme tamamıyla dahil edilen ayak izi takip sistemi ile oyunların harita üzerindeki tüm hareketleri izlenebilecek. Buda hileye başvuran oyuncuları umarız tamamen oyundan uzaklaştırır.

Bunun yanında yeni güncelleme ile beraber artık oyunda Pil Tasarruf modu olmayacak. Zaten bir çok telefonda sorunlu çalışan bu mod, aktif edildiğinde oyunda donmalara ve sorunlara yol açıyordu. Büyük ihtimalle bir sonraki güncellemede daha stabil ve düzgün halde yeniden gelecektir.

Pokemon GO Pil Tasarruf Modu ve Fake GPS Kalktı!

Kısacası artık Pokemon GO‘yu oynarken ekran parlaklığını kısmalı ve yanınızda mutlaka bir Powerbank bulundurmalısınız.

Daha önce oyunda en sık görülen şikayetlerden birisi de, favori olarak eklenen Pokemon‘ların, Profesöre hiç farkında olmadan uyarısız bir şekilde yanlışlıkla transfer olmasıydı.

Ama yeni güncelleme ile beraber artık favorilere eklenen Pokemon‘lar koruma altına alınıyor ve yanlışlıkla transfer edilemiyor, oyun bu durumda bir uyarı mesajı yolluyor.

] }

1 Yorum

ZırDeLi  -  23 Kasım 2019 / 02:46

Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol