Pokemon Go Plus Nedir?

Pokemon Go Plus Nedir? 1

Son güncelleme: 18 Eylül 2016

Pokemon Go Plus Nedir? Ön siparişe çıktığı gibi limitleri zorlayıp stokları derhal sonlandıran bir cihaz olarak Pokemon Go Plus adlı bileklik türevindeki bu aksesuar; Pokemon Go oyuncuları için özel olarak oluşturulan, harika bir aparat olarak sahneye çıkıyor.

Pokemon Go Plus Nedir?

Nintendo işbirliği ile hazırlanan ve Pokemon go oyunu ile eş zamanlı yayınlanıp piyasaya sürülmesi beklenen bu cihazın maalesef henüz çıkamayacağı biliniyor. Yapımcı şirket yaptığı açıklama ile cihazın eylül ayından itibaren piyasaya sürüleceğini söylemesi üzerine, gözler yine telefonlara dikildi ve pokemonlar artık Plus aparatından değil her zamanki gibi telefondan aranmaya devam ediyor. Pek çok kişinin beklediği bu aparat, aslında oldukça basit bir biçimde tasarlanmış, bir pokemon go eğitmeninin bileğinde olması gereken; sade bir cihaz.

Sizin için, 3 soruda bu aparatın ne işe yaradığını açıkladık.

Pokemon Go Plus Ne İşe Yarıyor?

Pokemon Go Plus Nedir

Pokemon Go Plus, Pokemon Go oyuncuları için özel olarak geliştirilmiş elektronik bir bileklik olarak pazara çıkmaya hazırlanıyor. Cihaz, sizler için yakınlardaki pokemonları belirleyebiliyor ve yakınınızda herhangi bir pokemon var ise ışığıyla size işaret verebiliyor. Hemen hemen tüm telefonlar ile uyumlu olması beklenen cihazın Android, Windows, Ios gibi mobil işletim sistemlerine hazırlık aşamasında olduğu biliniyor.

Pokemon Go Plus ile Pokemon Yakalanabilir mi?

Pokemon Go Plus Nedir

Pokemon Go Plus bilekliği ile, konumunuzun yakınlarında herhangi bir pokemon varsa; cihazın kırmızı ışığı yanmaya başlıyor. Tıpkı çizgi filmdeki pokemon cep bilgisayarları gibi yani. Bundan sonrası ise tamamıyla size kalmış durumda. Dilerseniz telefonunuzu açıp pokemonun ne olduğunu görebilir ve telefon üzerinden yakalayabilir, dilerseniz telefonunuzu açmadan bileklik aracılığı ile pokemonu yakalayabilirsiniz.

Pokemon Go Plus’un Fiyatı Ne Kadar?

Pokemon Go Plus Nedir

Pokemon Go Plus, ön siparişlerde 35 dolar gibi bir fiyata satılmıştı ve ön siparişler açılır açılmaz satış sonlanmıştı. Türkiye’de de muhtemelen aracı firmanın koyacağı katma değere bağlı olarak, vergilerle beraber 100 TL ve üzerinde bir fiyat ile pazara çıkacaktır.

] }

2 yorum

başka cihazlarla ilgili bilgiler varmıdır acaba?

teknolojidolabi sitesine hayran kaldım

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol