PS4 Duvar Kağıtları

PS4 Duvar Kağıtları

PlayStation 4 için 4.50 güncellemesi ile Harici hard disk desteği, özel duvar kağıtları özelliği geldi. Bizde sizler için en iyi PS4 Duvar Kağıtları nı derledik.

Yeni güncelleme, PS4’lere birçok yeni özellik ve içerik ekliyor. Oyun severlerin uzun zamandır beklediği harici hard disk desteği ve özel duvar kağıtları da bu güncellemenin içerisinde.

PlayStation 4’ün 4.50 güncellemesi yeni neler getiriyor ?

Harici Hard Disk desteği : Bundan böyle PlayStation 4’lerinize harici hard disk bağlayabileceksiniz. USB 3.0 olması şart olan harici hard diskler, aynı Xbox One’da olduğu gibi bir işlev görüyor. 8TB’a kadar desteklenen harici hard disklere doğrudan oyun, içerik indirmesi ve yüklemesi yapabileceksiniz.

Özel duvar kağıtları : Yine Xbox One’da olan bir özellik daha PS4’lere geliyor. Bundan böyle ekran görüntüsü aldığınız resmi, PS4’ün arka planı olarak atayabileceksiniz. Daha kolay görünmesi için öne çıkan ikonlar ve yazılara gölgeler gibi seçenekler de mevcut.

Quick Menu yeniden değişiyor : “4.00” güncellemesinde bir kez değişime uğrayan Quick Menu, bir kez daha değişiyor. Artık ekranda daha az yer kaplayan menü, doğrudan çevrimiçi arkadaşlarını göstererek partilere katılmanıza izin verecek.

Daha basit bir bildirim ekranı : Sol tarafta görünen “Bildirimler” ekranı artık daha basit ve kolay. Eskiden birden fazla kategoride farklı farklı gözüken bildirimler, artık tek bir ekranda tek seferde gösterilecek. Ayrıca istediğiniz bildirimi, istediğiniz zaman kapatabileceksiniz.

PlayStation VR üzerinde 3D Blu-Ray izleme imkanı : Artık 3D Blu-Ray formatına sahip her türlü videoyu, PlayStation VR kaskınızın ekranında izleyebileceksiniz.

Yeni Aktivite ekranı : What’s New ekranının hemen altında bulunacak olan yeni Aktivite ekranı sayesinde, arkadaşlarınızın yaptığı bütün hareketlere doğrudan ve tek ekranda ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ekran üzerinde sahip olacağınız bloğunuza, herhangi bir gönderi, ekran görüntüsü ve gif’lerinizi doğrudan atabilecek ve arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Son olarak dilediğiniz arkadaşınızı buraya etiketleyebilirsiniz.

#PS4 Oyunları PS4 Pro’ya Aktarma İşlemi

#PlayStation 4 PS4 Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır?

#PlayStation 4 için En iyi 10 Oyun

PS4 Duvar Kağıtları nasıl yüklenir ?

Bu özellik şimdilik sadece “Share” butonu ile yakaladığınız ekran görüntülerinde çalışıyor. Yani USB belleğinize bir fotoğraf atıp onu tema olarak kullanamıyorsunuz.

Ancak bunun da bir yöntemi var. Sizler için bir araya getirdiğimiz en iyi oyun temalı duvar kağıtlarını PS4’ün internet tarayıcısı üzerinde açıp “Share” tuşu ile ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Kaydettiğiniz ekran görüntülerini ise Ayarlar>Tema bölümünden arkaplan olarak ayarlayabilirsiniz.

PS4 Duvar Kağıtları Galerisi

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol