1. Ana Sayfa
  2. AKILLI TELEFON
  3. Samsung Galaxy E7 Format Atma

Samsung Galaxy E7 Format Atma

Samsung Galaxy E7 Format Atma

Samsung Galaxy E7 Format Atma, Samsung Galaxy E7 Hard Reset Atmak ya da Samsung Galaxy E7 Fabrika Ayarlarına Döndürmek için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy E7 Telefonunuz zamanla yavaşlamış olabilir veya siz öyle hissetmiş olabilirsiniz.

Ayrıca kilit deseni unutmanız durumunda da format çare olacaktır.

Samsung Galaxy E7 telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Samsung Galaxy E7 Format Atma

Format öncesinde yapmanız gerekenler:

Şarjınız en az % 60 üzerinde olsun.

Fotoğraf, Müzik, belge, dosya ve Telefon Rehberinizi muhakkak yedekleyin. Format ile verilerinizin hepsi silinir.

Aşağıda ki 2 işlemi yapmadan önce Fotoğraf, video, belge, Rehber gibi dosyalarınızı yedekleyiniz.

Samsung Galaxy E7 Fabrika ayarlarına döndürme

Ayarlar> Kullanıcı Ve Yedek> Yedekle Ve Sıfırla> Fabrika Ayarlarına Sıfırla> Cihazı Sıfırla> Tümünü Sil adımlarını takip ettiğinizde telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmüş olacaksınız. Küçük sorunlarda telefonu fabrika ayarlarına döndürmek telefonunuzun sorununu çözmeniz için oldukça faydalı olacaktır.

Samsung Galaxy E7 Hard Reset atma işlemi

Telefon kapalıyken format atma, kilit desenini unuttum, telefona tuşlar ile format atma işlemi Hard Reset ile yapılmakta. Telefonunuz hiç açılmıyorken ve buna benzer diğer büyük sorunlarda Hard reset formatı işinize yarayacaktır. Hard format işlemi için aşağıda ki işlemleri takip etmeniz gerekmekte.

Telefonunuzu kapatınız.

Sesi Yükselt + Home(Menü Tuşu) tuşlarına basın ve basılı tutun, bu 2 tuşa basılı tutarken ardından Power (Güç) tuşuna basınız.

Bu 3 tuşa basılı tutarken telefonunuz açılacak ve Samsung logosu görünecek. Samsung logosu göründüğü anda tuşları bırakınız.

Recovery ekranı Samsung logosundan sonra karşınıza gelecektir. Ses kısma tuşu ile Wipe Data/Factory Reset seçeneğinin üzerine gelip Güç(power) tuşu ile onaylayınız. Yes seçeneğini seçip tekrar Güç(power) tuşu ile onaylayınız.

Reboot System Now seçeneğini seçip Güç(power) tuşu ile onaylama işlemi yapınız. Bu işlemleri doğru yaptıktan sonra Samsung Galaxy E7 Format atma, resetleme, sıfırlama işleminiz başlayacaktır.

En iyi Cep Telefonları Hangileri?

Yorum Yap
Kaynak: ceply

Yorum Yap