Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7 Dayanıklılık Karşılaştırması

Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7 Dayanıklılık Karşılaştırması

Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7 Dayanıklılık Karşılaştırması videosu ile karşınızdayız. Samsung yeni marial gemilreri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ı tanıtmıştı. Bizde bu telefonlar hakkında yazılarımızda detaylı bilgiler vermiştik. Bakınız;  Samsung Galaxy S8’de ne gibi özellikler var ?  – Samsung Galaxy S8 Plus’da ne gibi özellikler var ?

Bu iki amiral gemisi neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahipler. Bu iki yeni telefonun diğer telefonlarla ilgili kıyaslamalarınada sık sık yazılarımızda yer vermekteyiz.

Galaxy S8’de çerçeve olmaması sebebiyle ekranın düşme sırasında kolay parçalanabileceği düşünülüyor. iPhone 7’nin üst ve alt çerçevelerinin oldukça geniş olması darbelerin emilmesi için geniş alan sağlayacağından dolayı düşürme tehlikesine karşı daha başarılı olması bekleniyor.

Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7 Dayanıklılık Karşılaştırması

Samsung, Galaxy S8’in ekranının yuvarlak köşelerinin darbeleri daha iyi absorbe etmesini ve düşmeler sırasında ekranın çatlamasını önlediğini belirtiyor. Galaxy S8’in tamamen cam kasa olması alüminyum kasaya sahip iPhone 7’yi daha düşmelere karşı daha avantajlı hale getiriyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.