Samsung Gear Fit 2 Pro Özellikleri

Samsung Gear Fit 2 Pro Özellikleri

Samsung’un fitness odaklı akıllı saati Samsung Gear Fit 2 Pro Özellikleri, Çıkış tarihi ve Fiyatı ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Samsung Gear Fit 2 Pro Özellikleri

Gear Fit2 Pro 216 x 432p çözünürlükte 1.5 inç, kıvrımlı Super AMOLED ekrana sahip. Akıllı saatin diğer özellikleri arasında GPS,200 mAh batarya ve 4 GB depolama alanı bulunuyor. Cihaz, Samsung’un TizenOS işletim sistemini kullanıyor.

Gear Fit2 Pro, siz egzersiz yaparken, aktivitenin türünü otomatik olarak anlıyor ve buna göre kayıt işlemlerini gerçekleştiriyor. Böylece fitness takibi yaparken; koşma, yürüme veya yüzme gibi farklı aktiviteler otomatik olarak kayıt altına alınacak.

Samsung Gear Fit 2 Pro 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı ve cihaz yeni Speedo uygulaması sayesinde yüzme etkinliğinizle ilgili verileri de takip etmenize yardımcı oluyor.

Yeni ve geliştirilmiş kayış ve tokasıyla çok daha dayanıklı hale gelen ürünün, yüzme sırasında kolunuzdan çıkıp gitme ihtimali de ortadan kaldırılmış.

Samsung Gear Fit 2 Pro Özellikleri

 

Gear Fit 2 Pro’da Gear Fit modellerinden bulunmayan müzik oynatıcısı da bulunacak. Saat üzerinden kullanıcıların Spotify hesaplarında bulunan çevrimdışı müzikleri de oynatabilecek.

Siyah ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olan Samsung Gear Fit Pro 2 için fiyat bilgisi ve çıkış tarihi henüz verilmedi ancak tahminler ürünün 199 dolarlık fiyat etiketine sahip olacağı yönünde.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol