Silinen Torrent Dosyası Nasıl Geri Getirilir?

Silinen Torrent Dosyası Nasıl Geri Getirilir?

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bu yazımızda yanlışlıkla Silinen Torrent Dosyası Nasıl Geri Getirilir, silinen torrent nasıl devam ettirilir anlatacağız.

İndirme yapanların çoğu torrent ile indirme yapmayı tercih eder. Çünkü hem istediğimiz zaman durdurup başlatabiliyoruz, hem de tarayıcıdan yapılan indirmeden daha hızlı bir indirme yapar. Bu iki artı yönü bize torrenti tercih etmemiz için yeter. Peki Silinen Torrent Dosyası Nasıl Geri Getirilir, silinen torrent nasıl devam ettirilir?

Torrenti kullanırken başınıza istenmedik durumlar gelebilir. Bunlardan bir tanesi yakın zamanda benim başıma geldi. Bir torrent dosyası indirirken torrent programından sil butonuna basarsınız. İndirdiğiniz kadar dosya bilgisayarınızda kalır, ancak siz kaynağı sildiğiniz için indirme devam etmeyecektir.

Silinen Torrent Dosyası Nasıl Geri Getirilir

Hele de büyük boyutlarda dosyalar indiriyorsanız anlatacağım yöntem çok işinize yarayacaktır. Benim gibi 36 GB’lık bir dosyayı yanlışlıkla silerseniz nasıl tekrar devam ettirebilirsiniz? Başınıza gelmeden bu konunun önemini yeterince anlayamazsınız. Ancak yine de aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Silinen Torrent Dosyası Nasıl Geri Getirilir?

Yukarıda anlattığım gibi yanlışlıkla torrent dosyasını sildiniz diyelim. Yapmanız gereken torrenti indirdiğiniz siteyi bulmaktır. Örneğin torrenti a sitesinden indirdiniz ve silindi. Tekrar a sitesine girip dosyayı indirin ve torrente yapıştırın. O zaman kaldığı yerden devam edecektir.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol