Skout Nedir, Skout Hesabı Nasıl Silinir ?

Skout Nedir, Skout Hesabı Nasıl Silinir ?

Bu yazımızda son zamanlarda sosyal medya uygulamaları arasında popülerliği artmaya başlayan Skout nedir, Skout hesabı nasıl silinir anlatacağız.

Skout Nedir?

Skout, konum tabanlı bir sosyal ağ ve tanışma uygulamasıdır. Skout bulunduğunuz konumu baz alarak çalışan, birbirlerine yakın kişileri bulmasına yardımcı olan, sosyal ağ ve tanışma uygulamasıdır.

Skout uygulaması 2007 yılında Christian Wiklund ve Niklas Lindstrom tarafından kurulmuştur. Skout uygulaması dünya çapında 180 ülke ve 16 dilde yayın yapmaktadır.

Skout uygulamamın 3 temel özelliği bulunmaktadır. Bunlardan ilki rastgele arkadaş bulmanızı, İkincisi sanal olarak farklı ülkelere seyahat etmenizi ve sonuncusu ile profiliniz sayesinde herkese kendinizi tanıtabilirsiniz.

Skout Hesabı Nasıl Silinir ?

Skout hesabınızı kapatmak için diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi hesabınızı devre dışı bırakma ve tamamen silme seçenekleri de bulunmaktadır.

Hesabınızı devre dışı bırakmak için, mobil uygulamadan hesabınıza giriş yapın. Ayarlar seçeğinde bulunan “Devre dışı bırak” seçeneğine dokunarak hesabı geçici olarak kapatabilirsiniz. Eğer hesabınıza 60 gün içinde giriş yapmazsanız otomatik olarak hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Bu şekilde kalıcı hesap silme işlemi en basit olan işlemdir.

Bunun yanından Skout hesap silme işlemi uygulamanın yapımcı şirketine mail atmaktır.

Hesabınızın tamamen silinmesi için support@skout.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Mail şablonu aşağıdaki gibi olabilir.

Konu: Account delete

Mesaj: xx@mailadresim.com I would like to delete my account

Mail adresine talepte bulunduktan sonra 24 saat içinde tarafınıza gönderilen linke tıklayarak, şifreniz ile hesabınıza giriş yaparak hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap