Snapchat’te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Snapchat’te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Kullanıcıların kendiliğinden silinen fotoğraf ve videolar paylaşabildiği sosyal medya platformu Snapchat’te arkadaş listenizde ekli olan bir kullanıcının sizi silip silmediğini, Snapchat’te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım merak ediyorsanız bu rehber yazımıza mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Popüler sosyal medya platformu Snapchat’te kullanıcılar birbirlerine otomatik olarak silinen fotoğraf ve videolar gönderebiliyor, paylaşmak istedikleri bir anı ise 24 saatliğine hikayelerinde sergileyebiliyorlar.

Arkadaş listenizde ekli olan bir kullanıcının snap’lerini göremiyor ve sizi sildiğinden şüpheleniyorsanız, bunu anlamanın kolay bir yolundan bahsedeceğiz.

Snapchat’te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Popülerliği son zamanlarda oldukça hızlı artan ve kendiliğinden silinen video ve fotoğraf paylaşım platformu olan Snapchat’te arkadaşlarımızın bizi silip silmediğini anlamamız oldukça kolaydır.

Bunun için öncelikle yapmamız gereken önce Snapchat logosunu sonra ise arkadaşlarım butonunu tıklayalım.

Snapchat'te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Arkadaş listemiz karşımıza geldikten sonra bizi sildiğini düşünmüş olduğumuz arkadaşımızın ismini tıklayarak karşımıza çıkan küçük pencerede snap puanının görünüp görünmediğine bakalım.

Snapchat'te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Eğer arkadaşımızın kullanıcı adı görünüyor fakat snap puanı görünmüyorsa arkadaşımızın bizi silmiş demektir. Kullanıcı adı ile snap puanı görünüyorsa hala arkadaş olduğumuzu anlayabilir ve paylaşımlarını rahatlıkla görebiliriz.

arkadas-ayrintilari

Ayrıca, arkadaş olarak eklediğiniz kişiler isteğinizi hala onaylamadıysa yine aynı şekilde sadece kullanıcı adını görebilirsiniz. Bu yazımızda  Snapchat’te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım sorusunu cevaplamaya çalıştık. Konu hakkında yorumlarınızı yazmayı nutmayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.