SoundCloud Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

SoundCloud Müzik İndirme Nasıl Yapılır

Online müzik ve bulut depolama hizmeti veren SoundCloud müzik indirme nasıl yapılır resimli olarak anlatacağız.

SoundCloud, müzik ve ses dosyalarını ücretsiz olarak dinleme ve yükleme ve  paylaşma yapmamızı sağlayan bir internet sitesidir. SoundCloud‘da direk bir indirme butonu blunmamaktadır bu yüzden müzikleri direk olarak indiremiyoruz. Ancak yazımızda anlatacağımız yardımcı siteler aracılığı ile SoundCloud müzik indirme sorununu kolaylıkla çözebilirsiniz.

SoundCloud Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

Ücretsiz olarak kullanılabilen yardımcı web araçlarıyla birlikte SoundCloud sitesinden müzik indirme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

SCDownloader

SoundCloud sitesinde paylaşılan bir şarkıyı indirmek için kullanabileceğiniz yardımcı bir web aracı olan SCDownloader kullanımı oldukça kolay olan bir yazılımdır.

Önce, SoundCloud’dan indirmek istediğiniz şarkının URL’sini kopyalayın, SCDownloader web sitesine gidin, URL’yi girin, Download düğmesine basın. Bunu takiben, şarkıyı .mp3 formatında indirmek için bir seçenek bulacaksınız.

ClipConverter

Online ortamdaki videoları indirebilmeniz için tasarlanmış bir site olan ClipConverter ile SoundCloud üzerindeki şarkıları indirebiliyorsunuz. Ayrıca ClipConverter size şarkının formatını AAC, M4A gibi formatlara dönüştürebilme olanağı da tanıyor.

ClipConverter web sitesine gidin, şarkının URL’sini yapıştırın, Devam düğmesine basın. Bunu takiben bir dosya biçimi seçmeniz gerekir. Bundan sonra, şarkıyı tercih edilen formatta indirebileceksiniz.

Anything2mp3

Anything2mp3 sitesinde İndirme işlemi çok basit olmasına rağmen, diğer araçlardan daha fazla zaman alır. İndirmeye başlamak için Anything2mp3 web sitesine gidin, şarkı URL’sini girin ve Convert düğmesine basın. Şimdi, şarkıyı bu web sitesinden indirebilirsiniz.

9SoundCloud Downloader

9SoundCloud Downloader, tüm şarkı listesini aynı anda indirmeyi sağlamaktadır.

SoundCloud web sitesinden şarkı URL’sini kopyalayın, 9SoundCloud Downloader web sitesine gidin, bağlantıyı yapıştırmanız ve ardından Download düğmesine basın. Daha sonra indirme seçeneğini ekranınızda görmelisiniz.

offliberty.com

offliberty.com sitesi üzerinden Soundcloud”da bulunan içerikleri indirebilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı aşağıda adım adım okuyabilirsiniz.

1 Soundcloud.com”da indirmek istediğiniz içeriğin linkini kopyalayın ve offliberty.com adresine girerek kopyaladığınız linki aşağıdaki resimde görülen kutuya yapıştırın.

SoundCloud Müzik İndirme Nasıl Yapılır

 

2 Linki yapıştırdıktan sonra siyah OFF butonuna basın.

SoundCloud Müzik İndirme Nasıl Yapılır

3 Tarama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Mouse”unuz ile sarı zeminli butona sağ tıklayarak, hedefi farklı kaydet diyoruz.

SoundCloud Müzik İndirme Nasıl Yapılır

Artık istediğiniz kayıt bilgisayarınıza inecektir.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol