1. Ana Sayfa
  2. MOBİL
  3. Spotify Alternatifi En İyi 5 Uygulama

Spotify Alternatifi En İyi 5 Uygulama

spotify benzeri ücretsiz uygulamalar

Popüler müzik platformlarından Spotify Alternatifi En İyi 5 Uygulama ile karşınızdayız. Bu yazımızda Spotify’dan sıkılanlar için Spotify benzeri ücretsiz uygulamalara göz atacağız.

Spotify, dünya çapında milyonlarca şarkıya ve diğer içeriğe anında erişebilmeni sağlayan bir dijital müzik, podcast ve video aktarma hizmetidir. Spotify, Sony, EMI, Universal gibi dünyaca ünlü plak şirketlerine kayıtlı, seçilmiş müziklerin, herhangi bir kısıtlama olmadan dinlenmesine olanak veriyor.

Spotify’a henüz üye olmamış kullanıcıların önünde bunu gerçekleştirmek için iki yol bulunuyor. Bunlardan biri bağımsız bir Spotify hesabı oluşturmak. Facebook hesabı olan kullanıcılar için mevcut olan ikinci yolda ise Facebook hesap bilgilerini kullanarak Spotify’a giriş yapmak mümkün oluyor.

Şimdi Spotify alternatifi olabilecek Spotify gibi ücretsiz uygulamalara bir göz atalım.

Spotify Alternatifi En İyi 5 Uygulama

Spotify alternatifi müzik uygulamaları arasından en iyilerini sizler bir araya topladık.

Apple Music

spotify benzeri ücretsiz uygulamalar

Spotify’a alternatif olabilecek uygulamaların başında Apple Müzik geliyor. Dijital müzik endüstrisinde iTunes’tan sattığı yüksek kaliteli şarkılar ve albümler ile önemli bir yer edinen Apple, Spotify’ın abonelik sistemi ile sektöre girmesinin ardından, kendi abonelik sistemini geliştirdi. 30 milyon civarında şarkı ile kullanıcılara sunulan Apple Müzik ile ayrıca müzik videoları izleyip, canlı radyo istasyonları dinleyebilirsiniz.

Apple Music
Price: Free
‎Apple Music
Price: Free

Deezer

spotify benzeri ücretsiz uygulamalar

Bir başka Spotify alternatifi Deezer. Spotify gibi ücretsiz bir planı da bulunan Deezer, Apple Müzik’ten bazı abonelik planlarında daha ucuz. Deezer Premium aylık 9,99 TL, aile aboneliği ise 14,99 TL. Premium aboneliğini 30 gün süreyle deneyebilirsiniz.

Soundcloud

spotify benzeri ücretsiz uygulamalar

Spotify alternatifi tüm dünya üzerinde aktif bir şekilde kullanılan bir müzik paylaşım platformu Soundcloud kullanarak yeni ve trend müzikleri internet üzerinden keşfedebilirsiniz.

Fizy

spotify benzeri ücretsiz uygulamalar

Turkcell’in servisi olan Fizy, tüm operatörlerden gelen kullanıcılara açık. Farklı farklı abonelik tipleri bulunan uygulamanın, ücretsiz versiyonu da bulunuyor. Fakat ücretsiz versiyonda bazı şarkıların sadece 30 saniyelik kısımlarını dinleyebiliyorsunuz. Fizy Premium’a, Turkcell aboneleri aylık ödeme yaparlarsa 17,99 TL, yıllık ödeme yaparlarsa 9,99 TL’ye sahip olabilirler. Diğer operatörlerden üye olacaklar ise aylık 17,99 TL karşılığında abone olabilirler. İlk ay ücretsiz denemeyi de tercih edebilirsiniz.

Muud

spotify benzeri ücretsiz uygulamalar

Türk Telekom’un müzik servisi olan Muud, tüm operatörlerden abone kabul ediyor. Ücretsiz bir şekilde de kullanabildiğiniz Muud’a abone de olabilirsiniz. Muud Premium, ilk ay ücretsiz, daha sonraki 6 ay 7,99 TL, sonraki aylarda ise 13,99 TL olarak fiyatlandırılmış. Muud uygulamalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Muud Müzik
Price: Free
‎Muud Müzik
Price: Free+
Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap