Spotify Çalma Listesini Gizleme

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Spotify’da sizi takip eden herkez çalma listelerinizi görebilir. Spotify çalma listesini gizleme için aşağıda işlemleri yapmanız yeterlidir.

Spotify, müzik aşkını dünyadaki tüm insanlarla paylaşmanın harika bir yoludur. İsteyen herkes seni Spotify’da takip edebilir, ancak  bazen aktivitelerinin gizli kalmasını isteyebilirsin. Bu rehber spotify gizliliğini kontrol etmene yardımcı olacaktır.

Çevrenizdeki baskıcı kişilerden gizli müzik zevkleriniz bulunuyorsa, gizli bir oturum açarak başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz.  Spotify ne dinlediğinizi geçici olarak gizleyen bir özelliğe sahip.

Hangi çalma listelerinizi gizlemek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak belirlediğiniz listeleri gizleyebilirsiniz.

Masaüstü veya web üzerinde açtığınız çalma listenize sağ tıkladıktan sonra Gizli Yap butonuna tıklayın ve listenizi gizleyin.

Mobil ve tablet cihazlarda ise çalma listesinin yanındaki “:” işarete dokunun ve Gizli Yap’ı seçin

En popüler müzik servislerinden birisi olan Spotify platformundan sıkılan, memnun kalmayan ve daha iyisini arayanlar için Spotify Alternatifi 5 Müzik Servisi ‘ne bulabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol