5 Adımda Spotify Hesabı Nasıl Silinir?

Spotify hesabı nasıl silinir? Spotify hesap silince ne olur? Spotify hesabı kaç günde silinir?

Spotify hesabı nasıl silinir yazımızda Spotify hesap silme linkini paylaşarak Spotify kalıcı hesap kapatma adımlarını anlatıyoruz..

Spotify hesabı nasıl silinir?

5 Adımda Spotify Hesabı Nasıl Silinir?

  • Doğrulama sayfasını kontrol ederek Devam butonuna tıklayın.

5 Adımda Spotify Hesabı Nasıl Silinir?

  • Sonraki sayfada Spotify hesabınız kapandığında neleri kaybedeceğinize dair bir uyarı sayfası çıkacaktır. Eğer Spotify hesabını silmekte kararlıysanız bu sayfada da Anlıyorum‘u işaretleyerek Devam butonuna tıklayın.

5 Adımda Spotify Hesabı Nasıl Silinir?

  • Kayıtlı E-Posta adresinize gelen Lütfen Spotify hesabını kapatmak istediğini onayla başlıklı maili açarak mail içeriğinde Hesabımı kapat butonuna tıklayın.

5 Adımda Spotify Hesabı Nasıl Silinir?

E-postanıza gelen linke tıkladıktan sonra Spotify hesabınız kapanmış olacak.

Spotify hesap silince ne olur?

Spotify hesabı silme işleminden sonra, kullanıcı adınız artık kullanılmaz hale gelir. Aynı kullanıcı adı ile yeni bir hesap açma imkanınız olmaz. Oluşturduğunuz bütün çalma listeleri kaybolur. Beğendiğiniz şarkılara bir daha ulaşamazsınız.

Spotify hesabı kaç günde silinir?

Vazgeçme ihtimalinize karşı Spotify 7 günlük süre tanıyor. Yani eğer 7 gün içinde Spotify hesabını silmeden vazgeçerseniz normal bir şekilde hesabınıza giriş yaparak Spotify hesabını silme işlemini iptal etmiş olursunuz.

Dilerseniz Spotify hesabınızı silmeden eğer Premium bir aboneliğiniz varsa Spotfiy Premium hesabınızı kapatabilirsiniz. Spotfy abonelik iptali ile ilgili tüm bilmek istediklerinizi buradaki yazımızdan okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu