Swarm Coin Nedir ? Nasıl Kazanılır ?

Swarm Coin Nedir ? Nasıl Kazanılır ?

Swarm Coin Nedir   Nasıl Kazanılır

Swarm’da güncelleme ile birlikte kendisine yenilikler getiren bir diğer uygulama oldu. Arkadaş bulma ve Şimdi burada özelliklerinin ardından Coin (jeton) özelliği ile birlikte uygulamaya biraz daha hareketlilik geldi. Bu özellik sayesinde liderlik sıralaması biraz daha değişti ve belli bölgelerde mayor olabiliyorsunuz. Liderlik sıralaması için değişen bir çok özellik var ve şimdi bunları bir inceleyelim.

Swarm Coin Nedir ?

Swarm Coin’den biraz bahsetmiş olduk zaten aslında ama yaptığnız check-in’ler sayesinde kazandığınız puanlar diyebiliriz. Her check-in ile coin kazanırsınız ancak bu yaptığınız yere göre değişkenlik gösterir.

Swarm Coin Nasıl Kazanılır ?

Swarm coin kazanmak için check-in yapmalısınız ancak her yaptığınız yerde aynı coin’i kazanmazsanız. Daha fazla coin kazanmak için bulunduğunuz yerin özellikleri de önem taşır. İlk defa bulunmanız artı puan , orada çok kişinin olması artı puan ve diğer bazı etmenler de sizlere artı puan getirir.

Swarm Mayor Nasıl Olunur ?

Swarm’da Mayor belli mekana göre belirlenmektedir. Öncelikle bir mekanın mayoru olabilirsiniz. Bir yerde en çok coini siz toplamışsanız mayor olabilirsiniz. Bir de haftalık coin biriktirme yarışı sayesinde lider olabilirsiniz.

Swarm Liderlik Tablosu Ne Zaman Sıfırlanır ?

Bu liderlik için yarışıp biriktirdiğiniz coinler sabit kalmaz ve belli aralıklarla sıfırlanır. Bu coinlerin sıfırlanma zamanı her hafta pazar günüdür. Eğer coinleriniz az ise ve lider olamadıysanız bir sonraki hafta için daha fazla check-in yapıp şansınızı deneyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

2 yorum

detaylı bir anlatım yapmışsınız herkesin yayarına saolun

Aramadığım yer kalmadı keşke daha önce sitenizi ziyaret etseydim

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol