Swarm’da mesajlar nasıl silinir?

Swarm’da mesajlar nasıl silinir?

Bu yazımızda en popüler yer bildirim uygulaması olan ve Yeni arkadaş edinme konusunda birçok kişinin kullandığı Swarm’da mesajlar nasıl silinir anlatacağız.

En popüler yer bildirim uygulaması olan Swarm birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Yeni arkadaş edinme konusunda birçok kişinin kullandığı Swarm’da en büyük sorun gönderilen mesajların silinememesi.

Ancak anlatacağımız yöntem ile iPhone’da ve Android’de basit bir şekilde Swarm mesajlarını silebilirsiniz. Swarm’da mesajlar nasıl silinir için yazımızı okumaya devam ediniz.

Swarm Kullanırken Bilmeniz Gereken 43 İpucu  konumuzda Swarm ile ilgili en çok sorulan sorulara cevap vermiştik. Swarm’da mesajlar nasıl silinir yazımızdan sonra ziyaret edebilirsiniz.

Swarm’da mesajlar nasıl silinir?

Swarm’da mesajları silmenin 2 yolu var.

İlk olarak Swarm’da mesaj gönderdiğiniz kişiyinin profil sayfasına gidin.

Sağ üst köşede bulunan swarm-arkadas-ikonu simgeye dokunun. Ve arkadaş listenizden silin.

Swarm’da mesajlar nasıl silinir?

Artık o kişiye gönderdiğiniz mesajlar silinecektir.

Swarm’da mesaj silmenin diğer bir yöntemi ise tarihi ileri almaktır.

Swarm’da gönderilen mesajlar 1 hafta boyunca tutulur ve bir hafta sonra gönderilen mesajlar silinir. Eğer mesajlarınızı görmesini istemediğiniz bir kişiyle görüşecek iseniz telefon tarihinizi en az 8 gün ileriye alın. Daha sonra tekrar tarihi düzelttiğiniz zaman mesajlar geri gelecektir unutmayın.

Swarm’da Gruplardan çıkma için sağ üst köşedeki harita simgesine tıklayın. Sol altta gruptan ayrıl diyerek toplu gönderilen mesajlardan da kurtulabiliyorsunuz.

Swarm’da Konum Nasıl Açılır? Swarm Coin Nedir ? Nasıl Kazanılır ? gibi tüm Swarm ile ilgili konu başlıklarımıza Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.