Tag Heuer Connected Modular 45 Akıllı Saat Özellikleri

Tag Heuer Connected Modular 45 Akıllı Saat Özellikleri 3

Tag Heuer’den lüks Android saat arayanlar için yeni seçenek olacak, parçaları değiştirilebilen modüler akıllı saat, Tag Heuer Connected Modular 45 Akıllı Saat Özellikleri

Lüks saat pazarının önemli isimlerinden biri olan TAG Heuer, Intel iş birliği ile Android Wear 2.0 tabanlı yeni bir akıllı saat modeli ortaya çıkarttı.

Andoid Wear 2.0 ile çalışan saat, aynı zamanda modüler sisteme de geçiş yapabiliyor. Bunu tek bir tuşla gerçekleştirebilen saatte akıllı gözlem modu da mevcut.

Tag Heuer ve Intel ilk olarak 2015 yılında TAG Heuer Connected modeli için bir araya gelmişti. Aradan geçen 2 yıldan sonra bu kez iki şirket Tag Heuer Connected Modular 45 akıllı saat modelini kullanıcıların beğenisine sundu.

Yeni modelin modüler yapıda olması sayesinde, kullanıcılar akıllı saati satın almadan öne birçok parçasını özelleştirebilme olanağına sahip olacak. Farklı renklerde üretilen modülleri, bilezikleri ve tokaları değiştirebileceğiniz gibi saatteki mekanik kısmı da değiştirmek mümkün

Ek olarak, Connected Modular 45 içerisindeki teknoloji eskidiğinde Tag Heuer modülü çıkartarak mekanik bir modelle değiştirme veya tüm seti Heuer 02T Tourbilon Chronograph ile takas etme şansı da sunacak.

Tag Heuer Connected Modular 45 Akıllı Saat Özellikleri

Android Wear 2.0 üzerine kurulu akıllı saat 1.39 inç AMOLED safir kaplı ekran, Intel Atom Z34XX işlemci, NFC, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 30 saat batarya ömrü, 30 metre su geçirmezlik ve 13.2 milimetre kalınlık gibi detaylara sahip.

Ürünün NFC desteği ile Android Pay kullanımı da sağladığını belirtelim. Ayrıca Intel tarafından geliştirilen özel bir akıllı asistanın kademeli olarak akıllı saatlere sunulacağı da bilgiler arasında.

TAG Heuer Connected Modular 45 1,600 dolarlık fiyat etiketine sahip. Yani ürün bir öndeki modele göre 100 dolar daha pahalı.

Tag Heuer Connected Modular 45 Akıllı Saat Tanıtım videosu

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol