Sosyal Medya

Tango Hesap Silme

Tango Hesap Silme, Tango Hesap Kaldırma, Tango Hesap Kapatma nasıl yapılır.

Tango yıllardır kullanılan ve son bir yıl içinde oldukça popüler hale gelen sosyal mesajlaşma ve sesli/görüntülü arama uygulaması. Uygulama çokça kişi tarafından kullanılıyor ve kullananların sayısının çokluğuyla birlikte hesabını kaldırmak ve tamamen silmek isteyenler de kullananların çokluğuyla artmış oluyor.

Kullanıcılarına ücretsiz olarak haberleşme ve eğlence platformu olan Tango, aileniz ve arkadaşlarınızla mesajlaşma, sesli mesaj gönderme , video gönderme, konuşma ve görüntülü konuşma olanağı sağladığı gibi birlikte oyun oynamanıza olanak sağlamaktadır. iPhone, Android, Windows Phone ve bilgisayarlara yükleyerek birden fazla platformda kullanabilirsiniz.

Tango’nun ücretsiz olarak hizmet vermesine rağmen sürekli gelen bildirimlerle kullanıcıları rahatsız etmesinden dolayı, Tango hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda Tango bildirimlerini nasıl kapatacağınızı ve Tango hesabı nasıl silinir ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Tango Hesap Silme

Tango hesabını silmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

Tango hesabınızı silmeden önce ilk olarak telefonunuzdan tango uygulamasını silmeniz gerekmektedir. Tango uygulamasını telefonunuzdan sildikten sonra telefonunuzu kapatıp tekrar açın.

Tango hesap silme linki olan bu linke tıklayın. http://support.tango.me/entries/23534011-How-do-I-delete-my-Tango-account-

Karşınıza ingilizce olan aşağıdaki tango hesap silme sayfası çıkacaktır.

tango-hesap-silme

Tango hesabı silme sayfasına, tango uygulamasını kurduğunuz zaman kullandığınız telefon numarası, email, isim, soyisim, ülke bilgilerinizi doğru şekilde girmeniz gerekmektedir.

  • Phone Number” kısmına ülke kodu ile birlik telefon numaranızı girin. Örnek : +905321234567
  • Full Name” kısmına Adınız ve Soyadınızı aralarında boşluk olacak şekilde yazınız.
  • Email Adress” kısmına Tango uygulamasına kayıt olurken girdiğiniz e-posta adresinizi girin. Bu kısımı doldurmak zorunlu değildir.
  • Country” kısmında Turkey seçiniz.
  • What’s your Gender ?” kısmında cinsiyetinizi seçin. (Male= Erkek, Female =Kadın)
  • Diğer kısımlarda rastgele bir seçenek seçebilirsiniz. Diğer kısımlar neden tango hesabınızı silmek istediğinizi sormaktadır.
  • En son olarak “Gönder” butonuna tıklayın.

Gönder butonuna tıkladığınız zaman Tango hesap silme işleminiz başlayacaktır. Ayrıca bir şey yapmanıza gerek yoktur. 72 saat içinde tango hesabınız silinecek ve Tango üzerinde yaptığınız tüm paylaşımlar silinecektir.

] }

T.D

Amacımız; Teknolojik cihazlar ile kullanıcıların sık karşılaştığı problemlere ait çözüm önerilerini sitemiz altında kaynakları ile yayınlamak ve yaymaktır . Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız, içeriklerde yararlanılan kaynaklar tüm sayfalarımızda açık linkleri ile eklenmektedir ve kaynakların tamamından izin alınarak yayımlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu