Tango Out [ Kilidi Kaldır ] Ne Demek..?

Tango Out [ Kilidi Kaldır ] Ne Demek..?

Tango App İnternet üzerinden ücretsiz görüntülü , Sesli , Sms ve bunun yanında Arkadaş Bulabileceğiniz Popüler bir uygulamadır. Tango ilk çıktığı gibi olmayıp kendini gün geçtikçe yenilemiştir  ve Kendini yenilemeye devam etmektedir. Son Güncellemeler ile Akıllı Cihazlarınızda Tango Out ( Kilidi Kaldır ) Özelliğini Görmüşünüzdür.

Peki Nedir bu Tango Out ( Kilidi Kaldır ) Özelliği ?

Tango Out Karşınızda ; Ücretsiz uluslararası arama yapın. Dakikalarınızı Şimdi talep Edin.  Başlığı ile ilk başta bir arama yapmamızdan bahsetmektedir. Peki Saten bir bir aramayı yapamıyor muyuz ?  Bu Başlarken kısmına dokunduğumuzda Cihazınıza bir Sms Gönderileceğinden bahsetmektedir. Sms Doğrulamasını yaptığınızda Size Yurt dışın da rehberinizde kayıtlı kişilerin ( Tango Yüklü) listesi gelecektir. Size Ücretsiz olarak 50 dk . kredi vererek yurt dışı arama yapabileceğiniz bir dakika vermiş oluyor.

Yani Bu konuyu özetlersek Tango Out kısa şuna benzetebiliriz. Skype de bildiğiniz gibi sesli aramaların yanında normal telefonları aramak için de alacağınız kredi karşılığında arama yapabileceğiniz gibi Tango Out bu şekilde normal Cihazlarda arama yapabilirsiniz. Bana kalırsa gereksiz gibi gelmekte ama bunu zaman gösterecektir. Yeni olması dolasıyla kendini geliştirir ve başarılı olursa bu özelliği de tutacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.