Telefon Kapalıyken Kim Aramış Öğrenme

Telefon Kapalıyken Kim Aramış Öğrenme

Ulaşılamayan durumlarda yada Telefon Kapalıyken Kim Aramış Öğrenme operatörünüz kim olursa olsun çok basittir.

Hattınzı hangi operatörde olursa olsun telefonunuzun kapalı olduğu yada şebeke erişim sıkıntısı yüzünden telefonunuza ulaşılamadığı durumlarda sizi kim aramış öğrenebilirsiniz.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinde telefonunuza ulaşılamadığı durumlarda (kapalı yada şebeke çekmeyen durumlar)sizi arayan numara kısa mesaj ile bildirilebilir.

Bu hizmetler operatörlerde Türk Telekom’da arayanı bil, Turkcell’de kim aramış ve Vodafone’da arayan kim şeklinde isimlendirilmiştir.

Telefon Kapalıyken Kim Aramış Öğrenme

Sizi kimler kaç defa aramış öğrenmek için gerekli servislere abone olmanız operatörler tarafından  ücretlendirimektedir.

Telefon Kapalıyken Kim Aramış Öğrenme

Vodafone Telefon Kapalıyken Kim Aramış Öğrenme

Vodafone Arayan Kim Servisi : Bu servise abone olmak için “ABONE ARAYANKIM” yazarak 8000’e gönderebilir,  Abonelik iptali için ise IPTAL ARAYANKIM yazıp yine 8000’e gönderebilirsiniz. Vodafone Arayan Kim Servisi ücreti aylık 2 TL ve ilk 10 gün ücretsizdir.

Türk Telekom Telefon Kapalıyken Kim Aramış Öğrenme

Türk Telekom Arayanı Bil Servisi: Abone olmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmından ACIK yazıp 5555’e mesaj gönderin, ArayanıBil servisini iptal etmek için ise “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Türk Telekom Arayanı Bil Servisi ücreti aylık 1,49 TL’dir.

Turkcell Telefon Kapalıyken Kim Aramış Öğrenme

Turkcell Kim Aramış Servisi: Kim aramış aboneliğini başlatmak için KIM yazıp 2200’a gönderin, iptal etmek istediğiniz durumlarda IPTAL KIM yazıp 2200’a göndererek hizmeti sonlandırabilirsiniz. Turkcell Kim Aramış Servisi ücreti aylık bedeli 0,99 KR tur.


Telefonunuza gözünüz gibi bakmaya çalıştığınızı biliyoruz. Hatırı sayılır paralar verdiğimiz telefonlarımızda kılıf yada ekran koruyucular telefonunuzu fiziksel hasarlara karşı korurlar. Peki sıvı temasında ne yapacağız? Olduki telefona su temas etti. Telefon suya düşünce ne yapmalı yada ne yapmamalı?

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

16 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?