Mobil

Telefon Konuşmalarını Kaydetme Uygulamaları

Not almanızın zor olduğu zamanlarda (adres tarifi vs) telefon görüşmelerinizi Telefon Konuşmalarını Kaydetme Uygulamaları ile kayıt altına alabilirsiniz.

Yaptığınız bazı telefon görüşmelerinizi kayıt altına almanız gerekiyorsa ve cihazınızda arama kaydetme özelliği yoksa bunun için ek uygulamalara ihtiyaç duyarsınız. Sizlere seçim konusunda yardımcı olmak için telefonunuzda aramaları kaydedebileceğiniz en iyi 4 uygulamayı derledik.

Telefon Konuşmalarını Kaydetme Uygulamaları

Dikkat: Telefon görüşmesi kaydetmek ülkemizde yasal olarak suçtur. Sitemiz belirtilen uygulamaları yüklemeniz durumunda sorumlu tutulamaz. Özgürlük ihlaline giren görüşme kaydetme ile ilgili daha fazla bilgi almak için bu yazıyı inceleyebilirsiniz.

1. Automatic Call Recorder Pro

Automatic Call Recorder Pro uygulamasının en iyi özelliklerinden biri de, arama kaydetme işlemini tüm kişilere ya da belirli kişilere uygulanacak şekilde ayarlayabiliyor olmanız. Gerekli ayarları yaptıktan sonra, siz görüşmenizi yaparken arka planda aramalarınız kaydedilecek ve siz varlığını bile unutacaksınız.

Telefon Konuşmalarını Kaydetme Uygulamaları

Adından da anlaşılacağı üzere, arama kaydetme işlemini tamamen otomatik olarak yapan uygulamada gelen aramaları kaydetmek ve kaydı bitirmek için herhangi bir tuşa basmanız gerekmiyor. Bazı cihazlar, arama kaydı yapan uygulamaları engellediğinden Pro sürümünü satın almadan önce ücretsiz sürümü denemenizi tavsiye ediyoruz. Kaydedilen aramaları Dropbox, Google Drive gibi seçeneklerle arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca paylaşabiliyorsunuz.

:: Automatic Call Recorder Android

:: Automatic Call Recorder IOS

Telefon Konuşmalarını Kaydetme Uygulamaları devamı için diğer sayfaya geçiniz.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

1 2 3 4Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu