Telefon Numarası Olmadan Twittera Kaydolma

Telefon numarasız twitter açmak isteyenler aşağıdaki adımları izleyerek twitter telefon numarası doğrulama atlamayı yapabilirler.

Telefon numarası olmadan twitter açmak isteyenler için telefon numarası olmadan twittera kaydolma işlemlerini bu yazımızda anlatıyoruz.

Twitter’a oluşturulmuş bir form aracılığı ile kaydolmanız sağlanır. Bu formda sadece bir kaç basit bilgi girerek Twitter hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Bu formda, kullanıcıların yanıldıkları nokta ise, telefon numarası istenen bölümdür, “Bir telefon numarası gir” bölümüne telefon numaralarını yazmak istemeyenler için aslında bir seçenek yer alır, bu seçeneği kullanarak telefon numarasız twitter açma işlemini yapabilirsiniz.

Telefon numarası olmadan twitter açma yazımızda okuyacağınız konu başlıkları:

  • Telefon numarası olmadan Twittera kaydolma
  • Twitter neden telefon numarası istiyor?
  • Twitter hesabıma birden fazla telefon numarası ekleyebilir miyim?
  • Telefon numaramı birden fazla hesaba ekleyebilir miyim?

Telefon numarası olmadan Twittera kaydolma

Telefon numarasız twitter açmak isteyenler aşağıdaki adımları izleyerek twitter telefon numarası doğrulama atlamayı yapabilirler.

1 Twitter telefon numarası olmadan kayıt olmak ve numarasız Twitter  hesabı açmak için öncelikle mobil tarayıcınızdan ya da bilgisayarınızdan gizli sekmede mobile.twitter.com‘a girin ve Kaydol’a tıklayın.

2 Karşınıza aşağıdaki ekran gelecek. Burada “Bunun yerine e-postanı kullan” seçeneğini seçmeniz gereklidir.

Telefon Numarası Olmadan Twittera Kaydolma

3 Twitter’a kayıt işlemleri için Kullanıcı adı, e-potsa ve şifre kısımlarını doldurun ve sonraki ekrana geçin.

4 Bu ekranda tekrar telefon numarası isteyecektir, dilerseniz telefon numaranızın istendiği bu adımı atlayarak diğer bir adıma geçebilirsiniz. “Şimdi değil” seçeneğine tıklayın.

Telefon Numarası Olmadan Twittera Kaydolma

Telefon numarası olmadan twittera kaydolma işlemleri bu kadar. Böylelikle twitter telefonsuz hesap açma işlemini yapabilirsiniz.

Bazen gönderdiğimiz Twitlerin bazı kişilerce görünmesini istemeyebiliriz bu sebeple Twitter Hesabı Gizleme yoluna başvurabilirsiniz.Buradaki yazımızda Bilgisayarda, Android ve IOS cihazlarda Twitter Hesabı Gizleme, Twitter korumalı hesap nasıl yapılır detaylı olarak anlatıyoruz.

Telefon numarası olmadan Twitter açmak mümkün mü?

Telefon numarasız twitter açmak tabii ki mümkün!Telefon numarasız twitter açmak isteyenler yazımızdaki adımları izleyerek twitter telefon numarası doğrulama atlamayı yapabilirler.

Twitter neden telefon numarası istiyor?

Twitter hesabınızla ilişkilendirilmiş bir telefon numarası olduğunda, hesabınızın güvende olmasını sağlayan giriş onaylaması gibi güvenlik özelliklerine erişim ve rehberinizde kayıtlı ve Twitter kullanıcısı olan kişilerle iletişim kurma imkanlarına sahip olursunuz

Twitter hesabıma birden fazla telefon numarası ekleyebilir miyim?

Twitter hesabınıza yalnızca bir telefon numarası eklenebilir.Çift SIM kartlı mobil cihazınız olsa bile Twitter hesabınıza eklemek için numaralarınızdan birini seçmeniz gerekir.

Telefon numaramı birden fazla hesaba ekleyebilir miyim?

Telefon numaranızı 10 adede kadar hesaba ekleyebilirsiniz. Telefon numaranızın ilişkilendirildiği tüm hesaplara şifre sıfırlama istekleri veya giriş onaylama gibi güvenlik özellikleri için SMS’ler (kısa mesaj) gönderilmeye devam eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu