Telefon ve Tabletler için Muhteşem Duvar Kağıtları

Telefon ve Tabletler için Muhteşem Duvar Kağıtları

Akıllı Telefon ve Tabletler için özenle seçtiğimiz yüksek kalitede Muhteşem Duvar Kağıtları ‘nı sizler için derledik.

Akıllı telefon ve tabletlerin duvar kağıdını ve kilit ekranını değiştirerek telefonunuzu istediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve sevdiğiniz duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz.

Duvar kağıtları tek tek seçilmiş en güzel duvar kağıtları olup çözünürlükleri de oldukça yüksektir. Telefon, Tablet   için en güzel duvar kağıtlarının olduğunu söyleyebilirim.

Eğer siz de cihazınızı kişiselleştirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan duvar kağıtlarından istediğiniz herhangi birini telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Aşağıdaki duvar kağıtlarından gözünüze kestirdiğiniz herhangi birine tıklayın. Daha sonra açılan sayfada duvar kağıdının en büyük çözünürlüklü hali karşınıza çıkacaktır. İsterseniz bilgisayarınız üzerinden bu fotoğraflara sağ tıklayıp masaüstüne kaydedebilir, dilerseniz de cep telefonu ve tabletinizden giriş yaparak doğrudan cihaza indirebilirsiniz. İ

ndirdiğiniz fotoğrafı kullandığınız işletim sisteminin Ayarlar uygulaması üzerinden duvar kağıdı olarak seçtikten sonra işlem tamamlanmış olacaktır. Gördüğünüz üzere duvar kağıdını değiştirmek çok da basit!

Galerideki fotoğrafların üzerine tıklayarak rahat gezinti yapabilir ve istediğini duvar kağıdını kolaylıkla indirebilirsiniz.

Telefon ve Tabletler için Muhteşem Duvar Kağıtları

Yorum Yap

Yorum Yap