Telefonda Youtube Döngüsü Nasıl Yapılır?

Telefonda Youtube Döngüsü Nasıl Yapılır?

YouTube’da izlediğiniz video biter bitmez tekrar otomatik başlamasını sağlamak için Android ve iPhone telefonda youtube döngüsü nasıl yapılır anlatacağız.

YouTube’da izlediğiniz video tamamlandığında, otomatik oynat seçeneği aktif durumda ise izlediğiniz videoya benzer videolar sırasıyla oynamaya devam eder. Masaüstü platformda YouTube kullanıcılarına sunulan “otomatik oynat” seçeneği artık mobil kullanıcılar için de aktif duruma getirildi. Artık müzik akıllı telefonlarınızdan müzik dinlerken ‘otomatik oynat’ seçeneğini aktif ederek aralıksız bir şekilde müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Telefonda Youtube Döngüsü Nasıl Yapılır?

Android ve iOS’da youtube döngü işlemi aynı şekilde yapılmaktadır. Mobilde bir videoyu döngüye almak için öncelikle videoyu açıp bir oynatma listesi oluşturmanız gerekmektedir. Oynatma listesini oluşturduktan sonra oynatma listenizi döngüye alabilirsiniz.

Videoyu döngüye aldığınız zaman şarkı bittikten sonra otomatik olarak yeniden başlar. Şimdi gelin adım adım ve resimli olarak telefonda youtube döngüsü nasıl yapılır anlatalım.

  • Youtube uygulamasını açın ve döngüye almak istediğiniz videoyu açın.
  • Videonun üst kısmında veya videonun alt kısmında yer alan Oynatma Listesi seçeneğini seçin ve açılan ekrandan Yeni Oynatma Listesi Oluştur seçeneğini seçin.
  • Oynatma listenize bir isim verin ve Gizlilik bölümünden seçiminizi yapın. Eğer oynatma videonuzun kimse tarafından görülmesini istemiyorsanız Özel seçeneğini seçebilir veya youtube kullanıcıları tarafından görülmesini istiyorsanız Genel seçeneğini seçebilirsiniz.

Telefonda Youtube Döngüsü Nasıl Yapılır?

  • Daha sonra Youtube ana ekranına dönün ve sağ üst köşede yer alan profil simgenize dokunun.
  • Kanalım seçeneğini seçin.
  • Oluşturulan oynatma listeleri yazısının altında yer alan Tümünü Görüntüle seçeneğini seçin.
  • Oluşturduğunuz oynatma listesini seçin ve çalmak istediğiniz şarkıyı açın.

Telefonda Youtube Döngüsü Nasıl Yapılır?

  • Videonun altında çıkan Siyah ok işaretine dokunun ve açılan menüden Döngü simgesine dokunarak döngü işlemini aktif hale getirin. Artık video döngüye alınmış olacak ve şarkı otomatik olarak tekrar tekrar çalacaktır.

Telefonda Youtube Döngüsü Nasıl Yapılır?

Yorum Yap

Yorum Yap