Telefondan Youtube’a Video Yükleme Nasıl Yapılır ?

Telefondan Youtube’a Video Yükleme Nasıl Yapılır ?

İnternet kullanıcısı olan herkesin videolarını paylaşabildiği YouTube’a kendiniz de video yüklemek ister misiniz? Bu yazımızda Telefondan Youtube’a Video Yükleme Nasıl Yapılır anlatacağız.

Telefondan Youtube’a Video Yükleme Nasıl Yapılır ?

YouTube’a telefondan video eklemek için ilk önce üyelik girişi yapmanız gerekiyor. YouTube uzun zamandır Google bünyesinde olduğu için, Google hesabınızla da giriş yapmanız mümkün.

Bunun için sol üst tarafta bulunan Giriş Yap tuşuna basın. Çıkan ekranda Google hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini yazabileceğiniz gibi alt kısımda bulunan “,Youtube’a Üye ol” bölümünden üye de olabilirsiniz.

Youtube uygulamasını açtığınız zaman ekranın sağ alt köşesinde kırmızı bir kamera simgesi göreceksiniz. Video yüklemek için kırmızı kamera simgesine dokunun.

Telefondan Youtube’a Video Yükleme Nasıl Yapılır ?

Açılan ekranda youtube’a yüklemek için telefonunuzda bulunan bir videoyu seçebilir veya video kaydı yapabilirsiniz.

Videoyu seçtikten sonra Başlık ve Açıklama girip gizlilik seçeneğini seçin. Gizlilik seçeneğinde Genel’i seçerseniz videonuz aramalarda çıkar ve herkes videonuzu izleyebilir.

Liste dışı seçeneğini seçerseniz sadece video linkini paylaştığınız kişiler videonuzu izleyebilir. Özel seçeneğini seçerseniz videoyu sadece siz izleyebilirsiniz.

Telefondan Youtube’a Video Yükleme Nasıl Yapılır ?

Ekranın sol üst köşesinde bulunan Nota simgesine dokunarak videonuza müzik ekleyebilir, sağ üst köşesinde bulunan sihirli çubuk simgesine dokunarak videonuza farklı efektler verebilirsiniz. Ayrıca mavi tutacaklardan tutarak videonuzun nereden başlayıp nerede biteceğini de belirleyebilirsiniz.

Son olarak ekranın sağ üst köşesinde bulunan OK simgesine dokunarak videoyu yükleyebilirsiniz.

#YouTube’a İlk Yüklenen Videoyu Merak Ettiniz mi Hiç ?

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak: Teloji

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.