Telefonunuzda Animasyonlu Emoji Kullanın!

Telefonunuzda Animasyonlu Emoji Kullanın!

Animoji, AR Emoji, Zenimoji… Yeni telefonlar ile kullanıma sunulan animasyonlu emojileri sizlerde telefonunuzda kullanmak ister misiniz? Telefonunuzda animasyonlu emoji kullanın yazımızda bunu nasıl yapacağınızı bulacaksınız.

Animoji iPhone X’de, AR Emoji Samsung Galaxy S9’da, Zenimoji  ise ASUS Zenfone 5 ile kullanıma sunulmuş hareketli emojler. Eğer bu telefonlara sahip değilseniz size önereceğimiz uygulamalar ile sizde telefonunuzda animasyonlu emojileri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefonunuzda Animasyonlu Emoji Kullanın!

Listemizde bulunan alternatif animasyonlu emoji uygulamaları sayesinde sizde sevdiklerinizle Android ve IOS cihazlarınızda animasyonlu emojiler paylaşabilirsiniz.

HAHAmoji

Telefonunuzda Animasyonlu Emoji Kullanın
HAHAmoji

HAHAmoji ile kendi fotoğraflarını animasyonlu emojilere dönüştürebilir, kolayca arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Animoji benzeri 3D yüz hareketlerini taklit edebilen emojiler de yapabilir, animasyonlar ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı açtıktan sonra bir selfie çekiyor veya daha önce çektiklerinizden birisini seçiyorsunuz. Daha sonra sunulan emoji listesinden bir seçin yapıyorsunuz. Uygulama seçiminize göre fotoğrafınızda gerekli deformasyonu yapıp, üzerine grafik eklemesi yapıyor ve ortaya oldukça eğlenceli görüntüler çıkartıyor.

HAHAmoji (Android)

HAHAmoji (IOS)

Dubface

Telefonunuzda Animasyonlu Emoji Kullanın
Dubface

Dubface sizin 3 boyutlu minyatür bir halinizi ortaya çıkartıyor. Bir selfie çektikten sonra sağ alt köşeden yüzünüzün yerleştirilmesini istediğiniz karakterin seçimini yapıyorsunuz. İster güreşçi, ister deniz kızı, isterseniz bilim insanı ya da daha fazlası olmak tamamen sizin elinizde. Ardından akıllı telefonunuzun arka kamerasından oluşturulan artırılmış gerçeklik karakterinizi nereye yerleştirmek istediğinizi seçiyorsunuz. Dijital sizin farklı hareketler yaptığını izlemenin yanı sıra, video kaydı yaparak bunları arkadaşlarınıza gönderme olanağına da sahipsiniz.

Dubface (IOS)

My Talking Pet

Telefonunuzda Animasyonlu Emoji Kullanın
My Talking Pet

Evcil hayvanınızın da animasyonlu emojilerini oluşturmak ister misiniz? My Talking Pet uygulaması ile bunu kolayca yapmak mümkün. Uygulama ile dostunuzun çene, ağız, göz ve kulaklarını seçiyorsunuz. Ardından hızını ayarlayabildiğiniz sesinizle birlikte bir kayıt gerçekleştiriyorsunuz. Böylece oldukça eğlenceli bir animasyonlu video ortaya çıkartabiliyorsunuz.

My Talking Pet (Android) 13.99 TL

My Talking Pet (IOS)  12.99 TL

Emoji Me Face Maker

Telefonunuzda Animasyonlu Emoji Kullanın
Emoji Me Face Maker

Size benzeyen hareketli emoji tasarımları oluşturmak üzere kullanabileceğiniz Emoji Me Face Maker, kendi görünümünüzü bulmanız için bir sürü stile sahip. Referans olması için bir selfie çektikten sonra en uygun fiziksel detayların seçimini yapıyorsunuz. Daha sonra uygulama emojileştirilmiş yüzünüzü arkadaşlarınıza gönderebilmeniz için 30’un üzerinde ücretsiz çıkartmayı sizin için hazır ediyor. Ek olarak, GIF çıkartma oluşturma özelliği ile karakterinizin farklı eylemler gerçekleştiren versiyonlarını da yapabiliyorsunuz.

Emoji Me Face Maker (IOS)

Yorum Yap

Yorum Yap