1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Tik Tok Canlı Yayın Nasıl Yapılıyor ?

Tik Tok Canlı Yayın Nasıl Yapılıyor ?

Tik Tok Canlı Yayın Açılmıyor?

Sosyal meday platformlarının hemen hepsinde bulunan canlı yayın özelliği TikTok uygulamasında da var. Peki Tik Tok canlı yayın nasıl yapılıyor ?

Tik tok canlı yayın açılmıyor veya tik tok canlı yayın yok şeklinde sorusu olanlar TikTok’tan canlı yayın nasıl yapılır yazımızdan öğrenebilirler.

Tik Tok Canlı Yayın

Öncelikle şunu bilin; Tik Tok’da canlı yayın yapabilmeniz için en az 1000 takipçiniz olması gerekiyor.  Eğer 1000 hayranınız yoksa sadece video paylaşımı yapabilirsiniz.

Tik tok canlı yayın açılmıyor veya tik tok canlı yayın yok şeklinde sorulan soruların cevabı bu şekildedir. Yani 1000 takipçiden az iseniz canlı yayın butonu görünmez.

Şayet takipçilerinizi artırdıysanız ve bu sayıya ulaştıysanız live seçeneği aktif olmuş olacak ve bir başlık ekleyerek canlı yayına girebilmiş olacaksınız. Zamanlayıcı özelliğini yine bu aşamada devreye sokabilirsiniz. Tiktok fenomeni olarak canlı yayın çekebilirsiniz.

1000 takipçi ve üzerine çıktığınız anda video paylaşım ekranında Live (Canlı) sekmesini görmeye başlayacaksınız.

Canlı yayın yapmak için:

  • Tik Tok uygulamasını açın ve (+) artı simgesine dokunun.
  • Ekranın alt kısmında Video ve Live seçeneğini göreceksiniz. Ekranı sola çekerek Live canlı yayın sekmesine geçin.
  • Canlı yayınınıza bir başlık yazın ve Live Olun butonuna dokunarak canlı yayını başlatın.

Tik Tok Canlı Yayın Açılmıyor?

TikTok uygulamasında size atanan kullanıcı adınızı dilediğiniz gibi değişitrebilirsiniz. Buradaki yazımızda Tik Tok kullanıcı adı nasıl değiştirilir anlattımını bulabilirsiniz.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap