Tik Tok Hesabıma Giriş Yapamıyorum!

Tik Tok hesap kurtarma işlemlerini adım adım yazımızda anlatıyoruz.

Tik Tok şifremi unuttum, Tik Tok hesabıma giriş yapamıyorum diyenler için Tik Tok hesap kurtarma işlemlerini adım adım anlatacağız.

Tiktok, iOS, Android ve Windows sürümü olan bir mesajlaşma servisi. Musical.ly uygulamasıyla birleşen Tik Tok ile fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer, ders notları ya da aklınıza gelebilecek her şeyi paylaşabiliyorsunuz.

Tik Tok Hesabıma Giriş Yapamıyorum! Tik Tok hesap kurtarma nasıl yapılır?

Adım 1# https://www.tiktok.com/tr-TR/ adresinde yada uygulama üzerinden TikTok hesabınıza girin.

Adım 2# Daha sonra sol alt köşede bulunan “Profil resmine” tıklayın. Açılan pencerede en altta yer alan “Giriş Yap” yazısına tıklayın.

Adım 3# Daha sonra gelen ekranda “Şifrenizi mı unuttunuz? Giriş yapmak için yardım alın.” yazısına tıklayın.

Tik Tok Hesabıma Giriş Yapamıyorum!

Adım 4# Bu yazıya tıkladığınızda size “eposta yada cep telefonu” diye 2 seçenek sunacaktır. Kayıt sırasında hangisini verdiyseniz onu yazacaksınız. Biz yazımızda e-posta seçeneğini örnek olarak vereceğiz.

Tik Tok Hesabıma Giriş Yapamıyorum!

Adım 5# Epostaya tıkladığınızda karşınıza form penceresi çıkacaktır. Boşluğa “epostanızı” yazdıktan sonra kırmızı ileri ok tuşuna basın.

Tik Tok Hesabıma Giriş Yapamıyorum!

Adım 6# Daha sonra epostanıza giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi bir eposta alacaksınız. Burada “Change Password” yazısına tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Eposta Spam – Gereksiz vb. klasörlere düşebilir, bu yüzden tüm klasörleri kontrol etmeniz önerilir. Çünkü 1-2 dakika içinde eposta gelir. Ve bu eposta 24 saat süresince geçerlidir, yani şifrenizi 24 saat içinde değiştirmezseniz işleme en baştan başlamanız gereklidir.

Tik Tok Hesabıma Giriş Yapamıyorum!

Adım 7# Bağlantıya tıkladığınızda dikkat etmeniz gereken “adres kısmında” tiktok-com yazmalıdır. Yoksa hesabınızı çalmak için sahte bir eposta almış olabilirsiniz. Burada ilk olarak eposta adresinizi, sonra kullanıcı adınızı görürsünüz. New password yazan yere yeni şifrenizi yazın ve Retype Password kısmına da tekrar şifrenizi yazın. Change butonuna tıkladığınızda artık şifreniz değiştirilmiş demektir.

TikTok şifre değiştirme yöntemi ile hesabınızı geri alamadıysanız Tik Tok yardım merkezi ile iletişime geçerek  yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Tik Tok şifremi unuttum, Tik Tok hesabıma giriş yapamıyorum yazımız sona erdi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu