1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Tik Tok Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ?

Tik Tok Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ?

Tik Tok Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ?

TikTok uygulamasında size atanan kullanıcı adınızı dilediğiniz gibi değişitrebilirsiniz. Bu yazımızda Tik Tok kullanıcı adı nasıl değiştirilir anlatacağız.

Sosyal paylaşım uygulamalarında kullanıcı ismi çok önemli bir etkendir. Sayfanızın popülerliğinin artması aramalarda kolay bulunmanız yada zaten fenomenseniz hemen tanınmanıza yardımcı olacak olan şey sahip olduğunuz kullanıcı adıdır.

TikTok ( Musically ) uygulamasında ilk kayıt oluşturduğunuzda size “user-*****” şeklinde özel bir kimlik verilmektedir. Bu kimlik ilk açılışta aynı zamanda kullanıcı adınız olarak belirlenmiştir. Otomatik olarak gelen bu kullanıcı adı değiştirme işlemi oldukça basittir.

Yalnız  kullanıcı adı 30 gün içerisinde sadece bir kez değiştirilmektedir bu yüzden kullanıcı adını belirlerken dikkatli olmak gerekiyor. 

TikTok Kullanıcı adınıı değiştirmek için;

  1. Profil sayfanıza gidin ve “Profili Düzenle” ye dokunun.
  2. Kullanıcı adınıza dokunun
  3. İstediğiniz kullanıcı adını girin daha sonra kaydetmeniz yeterli olacaktır.

Tik tok canlı yayın açılmıyor veya tik tok canlı yayın yok şeklinde sorusu olanlar TikTok’tan canlı yayın nasıl yapılır yazımızdan öğrenebilirler.

Sosyal meday platformlarının hemen hepsinde bulunan canlı yayın özelliği TikTok uygulamasında da var. Peki Tik Tok canlı yayın nasıl yapılıyor ?

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap