Tinder’da Eşleşme Arttırmak için 3 İpucu

Tinder’da Eşleşme Arttırmak için 3 İpucu

Tinder’da eşleşme oranını yükseltmek için bazı yöntemler var ancak bunlar tabii ki Tinder elşeşme hilesi değil! İşte Tinder’da Eşleşme Arttırmak için 3 İpucu

Tinder’ın çalışma prensibi de bir o kadar basit. Beğendiğiniz bir profil görürseniz, parmağınızı sağa doğru kaydırıyorsunuz. Profil ilginizi çekmedi mi? O halde sola.

Tinder uygulamasını kullananların sayısı her geçen gün artıyor. Fakat uygulamayı kullanmaya başlayanların en büyük problemlerinden bir tanesi eşleşme alamamaları.  Son zamanların popüler arkadaşlık uygulaması olan Tinder’da kolayca eşleşme için bir kaç yöntem deneyebilirsiniz.

Tinder’da Eşleşme Arttırmak için 3 İpucu

Tinder kullanıcıların ilk izlenimleri üzerinden yola çıkacakları bir platform olarak kurulduğu için klişe sözlere burada yer yok. Bir kullanıcı profilinize ilk bakışında hoş bir görüntü oluşturamadıysanız bu durum şansınızın sona erdiği anlamına gelmektedir.  İşte Tinder taktikleri!

Profil Fotoğrafınıza Dikkat!

Profilinize sizi en iyi anlatacak fotoğrafınızı koyun ve mümkünse gülen bir fotoğrafınız olsun :)

Tinder kullanıcıları, profilinizde ilk anda sadece ve sadece fotoğrafınıza odaklanır.  Kimse suratsız insanları sevmez, bu yüzden o neşenizi ve gülümsemenizi fotoğraflarınızdan eksik etmeyin!

Zevk ve Hobilerinizi Yansıtan Fotoğraflar Koyun!

Yaşantınızı, zevklerinizi ve hobilerinizi yansıtan fotoğraflar koymanız size benzeyen insanları kendinize daha kolayca çekmenizi sağlar. Ortak hobiler ortak sohbetler oluşturur.

Profil bilgisi çok ama çok önemli!

Sizi en güzel şekilde anlatan bir açıklama yazısı mutlaka yazın. Sonunu da güzel bir soruyla bitirmeniz insanlarda size cevap verme isteği uyandırır ve mesaj kutunuz bir anda dolmaya başlar!

Tinder'da Eşleşme Arttırmak için 3 İpucu

Bonus!

Instagram hesabınızı mutlaka profilinize bağlayın. Tinder’a Instagram hesabınızı bağlayarak profilinize giren kişilere Instagram fotoğraflarınızı da gösterebilirsiniz.  Böylece insanlar tarafından daha güvenilir birisi olarak algılanırsınız, eşleşme ihtimaliniz artar.

Son olarak….

Sadece beğendiğiniz insanları kalpleyin. Aksi takdirde sistem sizi otomatik olarak bir spam kategoriye alıyor. Böylece eşleşme yakalamanız da oldukça zorlaşıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.