Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek

Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek

Arkadaş bulma, çöpçatanlık uygulaması Tinder’da ülke değiştirerek farklı lokasyonlarda arkadaş bulabilmeniz için Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek nasıl yapılır anlatacağız.

Tinder ücretsiz kullanılabiliyor aynı zamanda Tinder’ın bir de her ay sabit bir ücret ödenerek kullanılabilen bir versiyonuda var. Tinder’ın ücretli versiyonunda bedava versiyonuna göre kullanıcılarına ekstra özellikle sunuyor. Örneğin ücretli sürümde bir kişiyi çok beğendiğinizde karşı tarafa onu beğendiğinizi haber veren SuperLike isimli bir beğenme sistemi de mevcut.

Bunun yanında  Tinder’ın ücretli versiyonunun en önemli özelliği, dilediğiniz lokasyonda eşleşmeler gerçekleştirebilmeniz. Tinder’ı kullananların da bileceği üzere eğer bu programa para verip ücretli bir abonelik satın almadıysanız, başka ülkelerin lokasyonuna bağlanamıyorsunuz.

Şimdi sizlere anlatacağımız yöntem ile tinder konum değiştirme, Tinder’da başka bir  ülkenin lokasyonuna kolaylıkla bağlanıp, dilediğiniz yerde, dilediğiniz kişilerle eşleşip sohbet edebileceksiniz. İşte Tinder’ın ücretsiz versiyonununda ülke değiştirmenin ücretsiz yöntemi.

Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek

Tinder’da ülke değiştirmek için yapmanız gerekenleri aşağıda sıralıyoruz.

1 İlk olarak Tinder’da ülke değişştirmek için gerekli Fake GPS GO Location Spoofer Free adlı uygulamayı aşağıdan telefonunuza indirin.

2 Şimdi telefonda “Geliştirici Seçenekleri”‘ni aktifleştirmemiz gerekiyor. Telefonunuzun Ayarlar/Genel kısmından en alta inerek Telefon Hakkında yazan yeri bulun ve bu sekmeden Yazılım Bilgileri kısmını seçin. Açılan pencerden Yapım Numarası yazan yeri 7 kez tıklayın. Bu sayede Geliştirici Seçenekleri aktif hale gelecek ve Ayarlar bölümüne tekrar döndüğünüzde Geliştirici Seçenekleri diye yeni bir sekme çıkacaktır.

Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek Nasıl Yapılır?

3 Telefon Ayarlar/Genel kısmında Geliştirici Sekmesine girin, bu bölümde en alta doğru Mock lokasyon Uygulamasını Seçin yazan yere tıklayarak indirdiğiniz Fake GPS uygulamasını seçin.

Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek Nasıl Yapılır?

4 Telefonunuzda Ayarlar > Genel sekmesinde Konum’u seçerek aktifleştirin ve ardından Mod bölümüne girip Sadece Cihaz Sensörleri (Sadece GPS) yazan yeri seçin.

Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek Nasıl Yapılır?

5 Tekrar Ayarlar > Genel kısmına gelerek Uygulamalar kısmından Tinder’ı bulun ve depolama kısmından Önbelleği Sil kısmını seçin. Böylece tinderdaki konum vs. bilgileriniz sıfırlanacak.

Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek Nasıl Yapılır?

6 Son olarak yapacağınız işlem Fake GPS GO Location Spoofer Free’ı uygulamasını açın ve kendinize göre bir lokasyon seçip çift klikleyin ardından sağ alttaki Play Logosuna klikleyin.

Tinder’da Ücretsiz Konum Değiştirmek için yapacağınız işlemler bu kadar.


Tinder’dan sıkılanlar için Tinder benzeri uygulamalar arasında en iyi Tinder Alternatifi 3 Arkadaşlık Uygulaması‘nı buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.