Nedir, Nasıl Yapılır

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları (2017)

Türk Telekom Mobil hat kullanıcılarını kendine çekebilmek için oldukça dikkate değer kampanyalar yapıyor. Bizde Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ‘nı derledik.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları (2017) yazımızda şu anda aktif olan bedava internet tarifelerini paylaşacağız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları (2017)

Türk Telekom  Bedava İnternet sahibi olmak için öncelikle hattınız ve tarifenizin belli olması gerekmektedir. Faturalı- faturasız olmak üzere önce müşteri pörtföyü ikiye ayrılır. Hattınızın durumuna göre internet sitesine girip kullanıcılara sunulan bedava internet seçeneklerinden size uygun olanı belirliyorsunuz.

Türk Telekom Selfy’den Faturasız’a 1 GB

Selfy’ nin mor paketlerinden kullanan faturasız hat aboneleri tarifelerine ek olarak 1GB bedava internet kazanabilir.

MOR HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz durumunda hattınıza 1 GB kotalı internet paketi tanımlanacaktır . Bu SMS’den sonra bir ay içerisinde en az 30 TL yükleme yapmanız gerekiyor. Eğer son 48 saat içerisinde 30 TL ve üzerinde bir tl yükleme işlemi yaptıysanız bahsi geçen koşul aranmıyor.

Türk Telekom TL Yükle Kazan Kampanyası

Türk Telekom mobil uygulamasından veya turktelekom.com.tr sitesi üzerinden kredi – banka kartı ile tl yüklemelerinize anında 1 gb hediye! Kullanım süresi, 30 tl ve üzeri yüklemelerde 7 gün; 30 tl altındaki yüklemelerde 24 saattir. Son olarak 1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e göndermeyi unutmayın.

Diğer bir kampanya ise online işlemleri ilk kez kullanacaklar için.  35 TL altındaki ilk yüklemeye 1 GB; 35 tl ve üstü ilk yüklemeye 4 GB internet paketi hediye. Kullanım süreleri 30 gündür, sonraki aya devretmez.

Türk Telekom’dan Gece Kuşlarına Özel

Türk telekom ‘da gececi tayfa için şebeke içi ücretsiz konuşma, mesajlaşma ve ücretsiz sosyal medya kıyağı. Kampanyadan BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosamobil hariç tüm bireysel faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Kampanya 21:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom’dan Ek 2 GB Internet Sadece 7 TL!

Bu kampanya hem faturalı hem faturasız hat sahipleri içindir. Mevcut tarifenize ek olarak 7 tl ücretine 2 GB için 2GB EK yazıp 5555’e sms gönderin. Maalesef 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vermeniz gerekiyor.

Turk Telekom 4.5G Lansmanı – Sim Kart Kampanyası

Cihazınız 4,5G ile uyumluysa sim kartınızı herhangi bir bayiiden ücret ödemeden yeni teknolojiye uyumlu hale getirin hem de 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet kazanın.  (4.5G SIM yazıp 5555 SMS Göndermelisiniz )

> Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları (2017)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu