Twitter Fake Hesap Sorgulama

twitter pasif takipçileri silme

Twitter‘da sizi takip eden sahte hesapları nasıl tespit edebilirsiniz.? Yazımızda Twitter Fake hesap sorgulama ve sorgulama sonrasında çıkan Twitter sahte hesapları silme nasıl yapılır bulacaksınız.

Twitter‘da gayet kaliteli içerikler paylaşıyor olsanız bile sizi takip eden hesaplar içinde fake (sahte) hesaplar varsa bu sizin için büyük prestij kaybı olur. İmajınız zedelenir ve sizi takip edenler takipten vazgeçebilirler. Zaten Twitter sahte veya etkin olmayan hesaplar size bir değer katmaz.

Peki Twitter‘da sizi takip eden sahte hesapları nasıl tespit edebilirsiniz?

Twitter Fake Hesap Sorgulama ve Silme

Twitter sahte hesap sorgulama ve silme işlemi için Twitteraudit sitesini kullanacağız. Twitter Audit, kaç tane sahte takipçiniz olduğunu öğrenmenize yardım eder. Kullanımı çok basittir.

1 Öncelikle Twitteraudit sitesine ulaşmak için buraya tıklayın.

2 Twitteraudit sitesinde yer alan “How many of your followers are real?” yazısının altındaki kutucuğa Twitter kullanıcı adınızı yazın.

twitter pasif takipçileri silme

3 Twitteraudit, Twitter hesabınıza erişim izni isteyecek. Bu seçeneğe “evet” deyin ve Twitteraudit sitesine yönlendirilmeyi bekleyin.

4 Twitteraudit sitesine yönlendirildikten sonra “Audit” seçeneğine tıklayın ve bekleyin. Twitteraudit takipçilerinizi analiz edip kaç adet gerçek kaç adet sahte takipçinizin olduğunu size ayrıntılı veriler ile sunacak.

Alttaki görüntüdeki örneklere benzer bir sonuç alacaksınız.

twitter pasif takipçileri silme

Bu raporu ilk kez almak ücretsizdir ancak bunları engellemek için hesabınızı yükseltmeniz gerekiyor. Üyelikler aylık 4.99$’dan başlar ve analiz etmeniz gereken takipçi sayısına bağlıdır.

Twitter Fake Hesap Sorgulama (Alternatif)

Twitter sahte hesap sorgulama ve silme işlemi için alternatif olarak CircleBoom sitesinide kullanabilirsiniz.

1 Öncelikle buraya tıklayarak CircleBoom sitesine giriniz.

2 Sahte hesapları bulmak için sol menüdeki “The Circle” kategorisinin altında bulunan “Fake / Spam” yazısının üzerine tıklayın.

3 Daha sonra sizi takip eden sahte / spam hesapları bulabilir ve kaldırabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

giyyoteen  -  22 Aralık 2019 / 12:16

Allah ne muradın varsa versin tuttuğun altın olsun eyw çok sağol bitanesin

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol