Uçan (Hava Türü) Pokemonlar ve Zararları

Uçan (Hava Türü) Pokemonlar ve Zararları

Uçan (Hava Türü) Pokemonlar ve Zararları. Oyun içerisindeki tüm an tip Pokemonların ikinci bir tipi mevcuttur. Uçan tip yan bir tiptir diyebiliriz. Durum böyle olunca oyunda diğer tiplere sahip ve aynı zamanda uçan tipi olan pek çok Pokemon mevcut. Uçan tip Pokemonları, çiftliklerde, parklarda, bahçelerde kısacası açık alanlarda bulabilirsiniz.

Oyunda şu an uçan tip olan 33 Pokemon bulunmakta, bunlar; Charizard, Pidgey, Pidgeotto, Pidgeot, Spearow, Fearow, Farfetch’d, Doduo, Dodrio, Butterfree, Zubat, Golbat, Scyther, Aerodactyl, Gyarados, Dragonite, Articuno, Zapdos ve Moltres. Bu Pokemonlardan bazıları geliştirme yolu ile çok daha kolay elde edilebilir, öte yandan Articuno, Zaptos ve Moltres oyundaki nadir Pokemonlardan bu sebeple bu 3 Pokemon’a nerede ne zaman rastlayacağınız belirsiz.

Uçan (Hava Türü) Pokemonlar ve Zararları

Saldırılarında daha fazla zarar verdikleri türler; Dövüş, Böcek ve Çimen’dir.
Saldırılarında fazla zarar veremedikleri türler; Elektrik, Metal ve Kaya’dır.
Saldırılarından ağır zarar aldıkları türler; Buz, Elektrik ve Kaya’dır.
Saldırılarından hafif zarar aldıkları türler; Dövüş, Böcek ve Çimen’dir.
Saldırılarından etkilenmediği tür ise Toprak’tır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.