Ücretsiz iPhone Müzik İndirme ve Dinleme Uygulamaları

Bu yazımızda sizlere iPhone veya iPad’inizle kullanabileceğiniz ücretsiz iPhone müzik indirme ve dinleme uygulamaları sunacağız.

iPhone için müzik indirme programları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çevrimdışı müzik dinleyebileceğiniz en iyi uygulamaları listeledik.

Tubidy

iphone müzik indirme programı ücretsiz

App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tubidy sayesinde müzikleri veya videoları rahatlıkla iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Oldukça basit arayüzüyle ön plana çıkan Tubidy sayesinde, sevdiğiniz ve dinlemek istediğiniz birçok popüler şarkıya rahatlık erişim sağlayabiliyorsunuz. Eğer, iOS için iyi bir müzik uygulaması arayışındaysanız Tubidy uygulamasını tercih edebilirsiniz.

[appbox appstore 1398082401]

Deezer

iphone müzik indirme programı ücretsiz

50 milyondan fazla parçanın yer aldığı Deezer uygulaması ile birlikte kendi listelerinizi oluşturabilir, sevdiğiniz şarkıları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Kendinize özel bir müzik çalar oluşturabileceğiniz Deezer‘ı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

[appbox appstore 292738169]

Music Cloud Offline

Ücretsiz iPhone Müzik İndirme ve Dinleme Uygulamaları

Spotify, Apple Music gibi müzik servislerini pahalı buluyorsanız hem çevrimiçi hem de çevrimdışı sınırsız müzik dinlemenize olanak sağlayan Music Cloud Offline uygulaması ile birlikte kesintisiz olarak müzik dinleyebilirsiniz.

Eğer bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız var ise aşağıdaki linkten Music Cloud Offline uygulamasını indirebilirsiniz.

[appbox appstore 1062417998]

Listen

iphone müzik indirme programı ücretsiz

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Listen uygulaması App Storeüzerinde dikkat çeken müzik uygulamaları ara yer alıyor.

Eğer çok sayıda müziği bir arada tutmayı seviyor ve müzik koleksiyonları içerisinde sık sık dolaşıyorsanız, Listen tam size göre bir uygulama.

Basit ve modern kullanıcı arayüzüyle ön plana çıkmayı başaran Listen birçok iOSkullanıcısı tarafından sevilere kullanılmaya devam ediyor.

[appbox appstore 768223310]

iPlay

iphone müzik indirme programı ücretsiz

iPlay ile internet üzerinden müzik dinleyebilir, video izleyebilir, sevdiğiniz şarkıları ücretsiz olarak telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz.

[appbox appstore 1380563029]

iPad yada iPhone için ücretsiz müzik indirme uygulamalarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu