1. Ana Sayfa
  2. OYUN
  3. Ücretsiz The Sims 2 Ultimate Collection Nasıl İndirilir ?

Ücretsiz The Sims 2 Ultimate Collection Nasıl İndirilir ?

Ücretsiz The Sims 2 Ultimate Collection Nasıl İndirilir ?

EA Games’in en sevilen oyunları arasında yer alan The Sims 2 Ultimate Collection artık ücretsiz. Peki Ücretsiz The Sims 2 Ultimate Collection Nasıl İndirilir ?

Daha önce Battlefield 3 ücretsiz sunulmuştu şimdi ise The Sims 2 Ultimate Collection adı altında The Sims 2 ve tüm genişletme paketleri ve tüm eşya paketleri ücretsiz olarak indirilmeye açıldı. Hem de orijinal ve yasal olarak indirebilirsiniz.

Ücretsiz The Sims 2 Ultimate Collection Nasıl İndirilir ?

> Buraya tıklayın ve açılan sayfadan The Sims 2’ye tıklayın.

> Açılan sayfadan The Sims 2 -> Codes and Promotions -> Promotion Questions bölümüne tıklayın.

> Yeni konu bölümüne “The Sims 2 Ultimate Collection” yazın.

> Canlı sohbet yoluyla bir EA Danışmanı ile sohbet edin. Yeni pencere açıldığında ve genel bir “we’re on it” mesajı alırsanız, çalışmadığı anlamına gelir. Bu nedenle tarayıcıları değiştirin. Eğer sohbet başlamazsa Chrome’dan Edge‘e veya başka bir tarayıcıya geçin.

> Canlı sohbette katıldığınızda: “64-bit makinemde The Sims 2’yi yeniden yüklemeye çalışıyorum, ancak çalışmıyor. Ben uzun zamandır Sims ve EA hayranıyım ve bu benim için çok önemli. Elimdeki The Sims 2’yi Ultimate Collection’a yükseltilebilir miyim?” tarzında bir şey yazın. (I’m trying to reinstall The Sims 2 on my 64-bit machine but it won’t work. I’m a long time Sims and EA fan and this would mean so much to me if I can get this working, is it possible I can be upgraded to the Ultimate Collection?)

> Bunu dedikten sonra danışman yüksek ihtimalle The Sims 2’nizin CD KEY‘ini isteyecek. Burada göndereceğiniz CD KEY’in orijinal olması gerekiyor.

Eğer CD KEY orijinal ise EA danışmanı size yardımcı olacak ve bir kaç dakika içerisinde The Sims 2 Ultimate Collection Origin kütüphanenize eklenecek.

Yorum Yap

Yorum Yap