Vestel Akıllı Saat özellikleri ve Fiyatı

Vestel Akıllı Saat özellikleri,Vestel Akıllı Saat fiyatı

Son güncelleme: 6 Ağustos 2020

Vestel ilk akıllı saati, Vestel Akıllı Saat’i satışa sundu. Vestel’in yeni nesil akıllı saati, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. İşte Vestel Akıllı Saat özellikleri ve Fiyatı

Vestel Akıllı Saat özellikleri

Apple Watch gibi dikdörtgen bir tasarım diline sahip olan Vestel Akıllı Saat, 12 mm’lik paslanmaz çelik gövdeyle geliyor. Dikdörtgen bir tasarıma sahip saatin, kırmızı ve mavi olmak üzere iki farklı renk alternatifi mevcut. Bu arada saatte 1.3 inçlik IPS ekranın kullanıldığını belirtelim.

8 farklı spor modu, kalp atışı ölçümü, uyku takibi, adım ve mesafe ölçümü gibi özelliklere sahip akıllı saat ile nefes egzersizi ve müzik kontrolü de yapılabiliyor.

Uyku takibi ve kalp atışı ölçümü sayesinde kullanıcılar uyku kalitesini de bu saat ile birlikte ölçebiliyor. Kendine vakit ayırıp rahatlamak isteyenler ise müzik kontrolü ve nefes egzersizi özelliği ile rahatlayabilecek.

Vestel Akıllı Saat çağrı, mesaj ve sosyal medya bildirimi, su geçirmeme özelliği, fener fonksiyonuyla birlikte 210 mAh‘lık bir pile sahip. Bu sayede yaklaşık olarak 2 hafta boyunca şarj ihtiyacı duymayan saat 64MB’lık hafızaya sahip.

Vestel Akıllı Saat fiyatı

Saatin 299 TL’lik bir satış fiyatı bulunuyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/vestel-akilli-saat-ozellikleri-ve-fiyati

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol