Vizyona Giren Filmler (8-14 Temmuz)

Vizyona Giren Filmler (8-14 Temmuz)

Bu hafta vizyona giren filmler arasında aksiyondan komediye toplamda 4 adet yapım var. Uzun süredir oldukça merak edilen, başrollerinde Alexander Skarsgård, Margot Robbie ve Christoph Waltz’ın bulunduğu, yönetmenliğini ise David Yates’in yaptığı Tarzan Efsanesi filmi haftanın en önemli yapımlarından.İşte Vizyona Giren Filmler (8-14 Temmuz)

Vizyona Giren Filmler (8-14 Temmuz)

Tarzan Efsanesi

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Alexander Skarsgård, Margot Robbie, Christoph Waltz

Tür: Macera, Aksiyon

Süre: 110 dk.

Haftanın merakla beklenen filmlerinden olan Tarzan Efsanesi, sinema dünyasının tanınan karakterlerinden olan Tarzan‘ı tekrar karşımıza çıkarıyor. Yönetmenliğini David Yates‘in yaptığı filmin başrollerinde ise Alexander Skarsgård, Margot Robbie ve Christoph Waltz bulunuyor.

Frekans

Yönetmen: Tod Williams

Oyuncular: John Cusack, Samuel L. Jackson, Isabelle Fuhrman

Tür: Korku, Bilimkurgu, Gerilim

Süre: 98 dk.

Haftanın gerilim filmi olan Frekans, özellikle güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Başrollerinde John Cusack, Samuel L. Jackson ve Isabelle Fuhrman gibi başarılı oyuncular barındıran filmin yönetmenliğini ise Tod Williams üstleniyor.

Denizdeki Ateş

Yönetmen: Gianfranco Rosi

Oyuncular: Pietro Bartolo, Samuele Pucillo

Tür: Belgesel

Süre: 109 dk.

8 Temmuz haftasının belgesel filmi olan Denizdeki Ateş, İtalyaFransa ortak yapımı. Başrollerinde Pietro Bartolo ve Samuele Pucillo‘yu bulunduran filmin yönetmenliğini Gianfranco Rosi yapıyor.

Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak

Yönetmen: Jake Szymanski

Oyuncular: Zac Efron, Adam DeVine, Anna Kendrick

Tür: Komedi

Süre: 98 dk.

Haftanın en eğlenceli filmi olan Mike ve Dave: Ah Bir Sevgili Yapsak, adından da anlaşıldığı üzere Mike ve Dave karakterlerinin komik hikayesini anlatıyor. Yapımın başrollerinde ise Zac Efron, Adam DeVine ve Anna Kendrick bulunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.