Volkswagen Tiguan Allspace 2018 Özellikleri

Volkswagen Tiguan Allspace 2018 Özellikleri

Volkswagen firmasını kompakt suv sınıfında temsil eden Volkswagen Tiguan Allspace 2018 Özellikleri’ni yazımızda bulabilirsiniz.

Araç içi daha fazla alan yaratan Tiguan, Almanya’da yapılmış en iyi SUV ünvanına sahip. Her sene 500 bini aşkın kişi bu otomobili satın alıyor.

Volkswagen Tiguan Allspace 2018 Özellikleri

En başarılı SUV olan “Made in Germany”: Tiguan. Halihazırda yarım milyon insan, her yıl ön tekerlekli veya dört tekerlekten çekişli çok yönlü bir araç tercih ediyor.

İsteğe bağlı 5 + 2 koltuklu Tiguan Allspace, 2017 Cenevre Uluslararası Motor Show’da Avrupa prömiyeri yaptı.

Yeni Volkswagen SUV, tanıdık “klasik” Tiguan ile üst düzey SUV Touareg arasındaki boşluğu dolduruyor. Tiguan Allspace, birinci sıradaki koltuk sırtlıklarına kadar tavan yüksekliğine yüklendiğinde, depolama kapasitesi etkileyici 1.920 litre.

Bu nedenle, 760 litre bagaj kapasitesine sahip Tiguan Allspace, Aynı zamanda, gereken alan miktarı nedeniyle daha önce minibüse ihtiyaç duyan tüm sürücü ve ailelere karizmatik bir alternatif olarak bakıyor.

Arka koltuklar daha uzun, kaput ön kısımda radyatör ızgarasının üzerine doğru kaldırılmış ve otomobilin genel uzunluğu ile uyum içinde olması sağlanmış. Özgün ve biçimlendirici bir çizgi de C sütununun arkasında yükselen yan pencere tasarımını vurguluyor.

Tiguan Allspace, birinci sıradaki koltuk sırtlıklarına kadar tavan yüksekliğine yüklendiğinde, depolama kapasitesi etkileyici 1.920 litre.

#Citroen C-Aircross Concept Özellikleri

#Mercedes-Benz E-Sınıfı Cabrio 2018 Özellikleri

Volkswagen Tiguan Allspace 2018 Resim Galerisi

Volkswagen Tiguan Allspace 2018 resimlerine aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz.