WhatsApp Eski Sürüm Yükleme

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme

Android telefonlarda WhatsApp Eski Sürüm Yükleme yaparak istediğiniz zaman Whatsapp eski sürüme dönüş yapabilirsiniz.

WhatsApp yeni durum hikayeler özelliğinden hoşlanmadıysanız WhatsApp Eski Sürüm Yükleme için sizlere Whatsapp sürümleri apk dosyalarını sunacağız. Eski sürüm Whatsapp apk yükleyerek Whatsapp’ın eski sürümü kullanabilirsiniz.

WhatsApp hikayeler özelliğinden menun olmayanlar için hikayelerin olmadığı Whatsapp eski sürümlere dönüş yapmak mümkündür.

Whatsapp eski sürüm yüklemeden önce sohbet arşivinizi Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği kısmına gelip konuşmalarınızı Google hesabınıza yedekleyebilirsiniz.

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme Nasıl Yapılır?

Gelelim Whatapp eski sürüm yükleme işlemine;

1 Whatsapp eski sürüme dönüş için ilk olarak telefonunuzda yüklü olan Whatsapp sürümünü kaldırmanız gerekmektedir. Bunun için Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına giriniz ve buradan WhatsApp’ı bularak uygulamayı kaldır seçeneğini seçiniz.
2 Uygulamayı kaldırdıktan yüklemek istediğiniz Whatsapp eski sürüm apk‘larına buradan ulaşabilirsiniz. 3 Verdiğimiz linkten Whatsapp sürümünü indirin, dosya apk şeklinde inecektir. APK nasıl yüklenir bilmiyorsanız buradaki yazımıza tıklayarak öğrenebilir ve Whatsapp eski sürüm apk kurabilirsiniz. 4Whatspp eski sürüm yüklendi.WhatsApp’ın eski haline kavuştunuz. 5Son olarak Play Store’un uygulamayı otomatik güncellemesi için Play Store > Ayarlar kısmına gelip “Uygulamaları otomatik güncelleme” seçeneğini seçiniz.

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak: ceply

BİRDE BUNLARA BAKIN

16 yorum

  1. Allah ne muradın varsa versin tuttuğun altın olsun eyw çok sağol bitanesin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?