WhatsApp Eski Sürüm Yükleme

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme

Android telefonlarda WhatsApp eski sürüm yükleme yaparak istediğiniz zaman Whatsapp eski sürüme dönüş yapabilirsiniz.

WhatsApp hikayeler özelliğinden menun olmayanlar için hikayelerin olmadığı Whatsapp eski sürümlere dönüş yapmak mümkündür. WhatsApp yeni durum hikayeler özelliğinden hoşlanmadıysanız WhatsApp eski sürüm indirme için sizlere Whatsapp eski sürüm apk dosyalarını sunacağız. Eski sürüm Whatsapp apk yükleyerek Whatsapp’ın eski sürümü kullanabilirsiniz.

Whatsapp eski sürüm indirmemeden önce sohbet arşivinizi Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği kısmına gelip konuşmalarınızı Google hesabınıza yedekleyebilirsiniz.

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme
WhatsApp Eski Sürüm Yükle

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme Nasıl Yapılır?

Gelelim Whatapp eski sürüm yükleme işlemine;

1 Whatsapp eski sürüm yükleme için ilk olarak telefonunuzda yüklü olan Whatsapp sürümünü kaldırmanız gerekmektedir. Bunun için Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına giriniz ve buradan WhatsApp’ı bularak “uygulamayı kaldır” seçeneğini seçiniz.

2 Uygulamayı kaldırdıktan yüklemek istediğiniz Whatsapp eski sürüm apk‘larına buradan ulaşabilirsiniz

.

3 Verdiğimiz linkten Whatsapp sürümünü indirin, dosya apk şeklinde inecektir. APK nasıl yüklenir bilmiyorsanız buradaki yazımıza tıklayarak öğrenebilir ve Whatsapp eski sürüm apk kurabilirsiniz.

4 Whatspp eski sürüm yüklendi.WhatsApp’ın eski haline kavuştunuz. Kurduktan sonra normal bir şekilde telefon numaranızı girip kullanmaya devam edebilirsiniz.

5 Son olarak Play Store’un uygulamayı otomatik güncellememesi için Play Store > Ayarlar kısmına gelip “Uygulamaları otomatik güncelleme” seçeneğini seçiniz.

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme

Whatsapp eski sürüm IOS için bulunmamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak: ceply

19 yorum

  1. Allah ne muradın varsa versin tuttuğun altın olsun eyw çok sağol bitanesin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın