1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. WhatsApp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır ?

WhatsApp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır ?

WhatsApp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır ?

Whatsapp neredeyse tüm akıllı telefonların vazgeçilmez uygulaması.Yapılan son güncelleme ile Whatsapp görüntülü konuşma , görüntülü arama özelliğine sahip oldu.

Android, iPhone, Windows Phone kısacası işletim sistemi fark etmeksizin tüm akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine sunulan videolu görüşme (video chat) yapma özelliğinin nasıl kullanıldığını WhatsApp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır  yazımızda anlatıyoruz.

Klasik mesajlaşmanın yerini alan, şu an ülkemizde de yediden yetmişe herkesin aktif olarak kullandığı bir mobil uygulama WhatsApp. Ara ara güncellemelerle yeni özellikler kazanan popüler mesajlaşma servisinin kullanıcılar tarafından en çok istenen, tek eksik özelliği de son sürpriz güncellemeyle getirildi. Evet, görüntülü konuşma özelliğinden bahsediyorum.

WhatsApp’ın ilk olarak Android kullanıcılarına (beta sürüm) sunduğu görüntülü konuşma özelliği artık herkes için kullanılabilir. Daha da güzeli tüm cihazlar için geldi güncelleme.

Peki WhatsApp üzerinden bir kişiyi görüntülü aramak için ne yapmak gerekiyor?

WhatsApp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır ?

WhatsApp’ın görüntülü konuşma özelliğinden yararlanmanız için öncelikle görüşmeyi yapacağınınz kişilerde de Whatsapp’ın en son sürümü olmalıdır.WhatsApp görüntülü görüşme özelliğindeki tek olumsuz nokta, konuşma yapacağınınz kişide son sürüm güncel değil ise görüşme sağlanılmayacaktır. Karşı tarafa “video görüşmesi yapmak istediğiniz kişinin uygulaması güncel değil” uyarısı gelecektir.

WhatsApp’ın son sürümünü indirdiğinizden eminseniz tek yapmanız gereken sohbet ekranında iken sağ üst köşeye konumlandırılmış telefon simgesine dokunmak.

WhatsApp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

Telefon simgesine dokunduğunuzda karşınıza sesli mi yoksa görüntülü mü arama yapmak istediğinizi gösteren bir pencere çıkıyor. Görüntülü arama yazısına dokunduğunuzda canlı sohbet başlıyor.

WhatsApp GİF Gönderme Nasıl Yapılır ?

Yorum Yap

Yorum Yap