WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme 1

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme sayesinde meşgul olduğunuz zamanlarda Whatsapp mesajlarını otomatik olarak cevaplayabilirsiniz.

Whatsapp’ta meşgul olduğunuz zamanlarda tıpkı e-postalarda olduğu gibi gelen mesajları otomatik olarak yanıtlamanız mümkün. Bir uygulama ile ister tüm listenize, isterseniz belirlediğiniz kişilere belirli zaman dilimlerinde WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme sağlayabilirsiniz.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

Uygulamayı aşağıdaki PlayStore linkinde telefonunuza indirin.

Auto Reply for WhatsApp
Auto Reply for WhatsApp
Developer: Bilbo Soft
Price: Free

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz versiyonda alt kısımda geliştiricisinin tanıtımı çıkıyor. Başkada bir kısıtlama yok. Eğer satın alırsanız bu geliştirici reklamını kaldırabilirsiniz. (4 TL)

1 WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme uygulamasını yüklediğinizde ilk olarak bildirim erişimlerinden izine ihtiyaç olduğunu size söylüyor. Seçeneğe onay vererek ve uygulamaların bildirim erişimlerine giderek uygulamaya izin verdikten sonra WhatsApp‘tan otomatik cevap gönderme uygulaması çalışmaya hazır hale geliyor.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

2 Burada bildirimlerinize erişme yetkisi olan diğer uygulamalarınızı da görebilirsiniz. Şimdi tüm gelişmiş özellikleri görmek için sonraki sayfaya geçerek adım adım ilerleyelim.  WhatsApp‘tan otomatik mesaj göndermek için uygulamanın ana penceresine geldik. Active seçeneği standart olarak seçili ve kuralın çalışmaya hazır olduğunu gösteriyor.

İkinci seçenekte otomatik cevapların kime gönderileceği belirlenebiliyor. Standart olarak sunulan #ANYBODY seçeneği tüm listenize otomatik cevap gönderileceğini ifade ediyor. Buradan WhatsApp‘tan otomatik cevap göndereceğiniz başka bir kişi tanımlayabilirsiniz.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

 

3 WhatsApp‘tan otomatik cevap göndermek istediğimiz kişinin adını yazdık. Mesajı da buraya yazdık ve herhangi bir sınırlamamız yok. İstersek en aşağıda kuralın geçerli olacağı saati de belirleyebiliyoruz. Eğer buraya hiç ellemezseniz kural sürekli olarak çalışıyor halde kalacak.

Dilerseniz mesai içinde veya mesai sonunda çalışacak şekilde kuralı ayarlayabilirsiniz. Kişi bazlı WhatsApp‘tan otomatik mesaj gönderme seçeneğinizin olduğunu söylemiştik. ACCEPT dediğimizde kuralı kaydetmiş oluyoruz.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

4 WhatsApp‘tan otomatik cevap göndermek istediğimiz tüm kişiler artık karşımızda. Buradan tüm kuralları görebiliyoruz. Kuralları değiştirebiliyoruz, yeni kural ekleyebiliyoruz veya var olan bir kuralı silebiliyoruz. Ek olarak kişi isimlerini ve kuralın çalıştığı saat aralığını da buradan kontrol edebiliyoruz.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

5 WhatsApp‘tan otomatik mesaj gönderme uygulaması görevini başarı ile yerine getirmeye başladı. Seçtiğimiz kişiye gönderilen her mesajın sonunda uygulama geliştirici firmanın web adresi var.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

Bu ücretsiz sürüme mahsus bir detay. Başka bir reklam veya kısıtlama yok. Eğer satın alırsanız bunu kaldırabilirsiniz. Ücretli sürümün 4 TL’lik cüzi bir ücreti var.


Bir cevap yazın