• DOLAR
  3,5224
  % -0,09
 • EURO
  4,1480
  % 0,27
 • ALTIN
  145,4239
  % -0,26
 • BIST
  107.202
  % 0,35

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme nasıl yapılır ?  WhatsApp otomatik mesaj atma nasıl yapılır ? WhatsApp otomatik yanıtlama nasıl yapılır ?

Meşgul olduğunuz zamanlarda e-postalarda olduğu gibi WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme yapabilirsiniz.

Kuracağınız küçük bir uygulama sayesinde ister tüm listenize, isterseniz belirlediğiniz kişilere belirli zaman dilimlerinde WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme sağlayabilirsiniz.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

Uygulama ücretsiz fakat altında geliştiricisinin tanıtımını yapıyor. Başka bir reklam veya kısıtlama yok. Eğer satın alırsanız bunu kaldırabilirsiniz. Ücretli sürümün 4 TL’lik cüzi bir ücreti var.

Ücretsiz olan sürüm de aslına bakarsanız tüm işinizi görüyor.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme programı Auto Reply for WhatsApp İNDİR

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme uygulamasını yüklediğinizde ilk olarak bildirim erişimlerinden izine ihtiyaç olduğunu size söylüyor.

Seçeneğe onay vererek ve uygulamaların bildirim erişimlerine giderek uygulamaya izin verdikten sonra WhatsApp‘tan otomatik cevap gönderme uygulaması çalışmaya hazır hale geliyor.

Burada bildirimlerinize erişme yetkisi olan diğer uygulamalarınızı da görebilirsiniz. Şimdi tüm gelişmiş özellikleri görmek için sonraki sayfaya geçerek adım adım ilerleyelim.

 WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

WhatsApp‘tan otomatik mesaj göndermek için uygulamanın ana penceresine geldik. Active seçeneği standart olarak seçili ve kuralın çalışmaya hazır olduğunu gösteriyor.

İkinci seçenekte otomatik cevapların kime gönderileceği belirlenebiliyor. Standart olarak sunulan #ANYBODY seçeneği tüm listenize otomatik cevap gönderileceğini ifade ediyor.

Buradan WhatsApp‘tan otomatik cevap göndereceğiniz başka bir kişi tanımlayabilirsiniz.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

WhatsApp‘tan otomatik cevap göndermek istediğimiz kişinin adını yazdık. Mesajı da buraya yazdık ve herhangi bir sınırlamamız yok.

İstersek en aşağıda kuralın geçerli olacağı saati de belirleyebiliyoruz. Eğer buraya hiç ellemezseniz kural sürekli olarak çalışıyor halde kalacak.

Dilerseniz mesai içinde veya mesai sonunda çalışacak şekilde kuralı ayarlayabilirsiniz. Kişi bazlı WhatsApp‘tan otomatik mesaj gönderme seçeneğinizin olduğunu söylemiştik. ACCEPT dediğimizde kuralı kaydetmiş oluyoruz.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

WhatsApp‘tan otomatik cevap göndermek istediğimiz tüm kişiler artık karşımızda. Buradan tüm kuralları görebiliyoruz. Kuralları değiştirebiliyoruz, yeni kural ekleyebiliyoruz veya var olan bir kuralı silebiliyoruz.

Ek olarak kişi isimlerini ve kuralın çalıştığı saat aralığını da buradan kontrol edebiliyoruz.

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme

WhatsApp‘tan otomatik mesaj gönderme uygulaması görevini başarı ile yerine getirmeye başladı. Seçtiğimiz kişiye gönderilen her mesajın sonunda uygulama geliştirici firmanın web adresi var.

Bu ücretsiz sürüme mahsus bir detay. Başka bir reklam veya kısıtlama yok. Eğer satın alırsanız bunu kaldırabilirsiniz. Ücretli sürümün 4 TL’lik cüzi bir ücreti var.

#Rehberden Silinen Kişiyi WhatsApp’tan Silme Nasıl Yapılır

#İşinize Yarayacak Whatsapp İpuçları

#Whatsapp Konuşmaları Kalıcı Olarak Nasıl Silinir ?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Telefonumda bir kaç sorunum vardı teknolojidolabi.com sitesi sayesinde bu sorunlardan kurtuldum Teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *

 • ÇOK OKUNAN


İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.