WhatsApp’te Birini Takip Etmenin Yolu

WhatsApp’te Birini Takip Etmenin Yolu,WhatsApp takip programı,Whatsapp Takip Uygulamaları

Son güncelleme: 13 Mayıs 2020

Sizlere WhatsApp’ta birini takip etmenin yolu olan en iyi  WhatsApp takip programı uygulamalarını detaylı bir şekilde anlatacağız.

WhatsApp sayesinde kullanıcılar ışık hızında mesaj, video ve fotoğraf gönderebilecekleri güvenilir ve verimli bir ortama sahip olabilmenin yanı sıra diledikleri her an karşı tarafı arama imkanlarına da sahip oluyor. Grup konuşmaları da yapılan bu uygulamada, canlı video görüşmesi, fotoğraf, dosya ve sesli mesaj gönderme gibi önemli özellikler var.

Bu yazıda Whatsapp takibinin nasıl yapıldığı ve takip programlarının hangileri olduğu konusunda size bilgiler vereceğiz.

WhatsApp’te Birini Takip Etmenin Yolu

Bildiğiniz gibi yalnızca cep telefonunuzdan değil, tablet, diz üstü bilgisayar ya da masa üstü bilgisayarınızdan da Whatsapp’ı kullanabiliyoruz.

Bunun için tek yapmanız gereken https://web.whatsapp.com/ adresine girerek ekrandaki QR kodu cep telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasıyla scan yapmanız. Scan işlemi biter bitmez bilgisayarınızda Whatsapp hesabınız görüntülenecek ve tıpkı cep telefonunuzda olduğu kullanmaya başlayacaksınız.

Bu şekilde takip yapmak isterseniz, Whatsapp’ını takip etmek istediğiniz kişinin telefonunu birkaç saniyeliğine almanız gerekmektedir. Daha sonra bilgisayarınızdan Whatsapp Web adresine girerek, bu kişinin telefonuyla ekranda çıkan kodu tarattığınızda, onun Whatsapp’ı açılacak ve böylece tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.

Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu, işlem çok basit olmasına karşın, telefon, bilgisayarınızdan uzaklaştığı takdirde bağlantının kesilecek olmasıdır. Bu nedenle takip edeceğiniz telefonun evinizin sınırları içinde kalabilmesi önemlidir. Ayrıca telefonunu takip ettiğiniz kişi, telefonunun ekranında o anda web uygulamasına bağlı olduğunu farkedebilir. Bu da yakalanmanız anlamına gelecektir.

Whatsapp Takip Uygulamaları

WhatsWeb For Whatscan

Başkasına ait bir WhatsApp hesabına girerek mesajları okumak için en fazla kullanılan uygulamaların başında WhatsWeb For Whatscan gelmektedir. Oldukça etkili bir uygulama olarak bilinen WhatsWeb For Whatscan, Android üzerinden 10 milyondan fazla kez indirilmiş. Bu uygulamanın temelinde karşı tarafın hesabını ele geçirmek yatıyor. Başkasına ait mesajları okumak için hazırlanmış olan bu uygulama şu şekilde kullanılıyor;

  • Başkasına ait WhatsApp mesajlarını takip etmek için öncelikle kişiye ait cihazdan WhatsApp hesabına girilmelidir.
  • Hesaba girdikten sonra sohbet ekranı menüsünden Whatsapp Web açılır.
  • WhatsApp Web kısmı açıldıktan sonra indirilmiş olan bu takip uygulaması üzerinden kare kod tanıtılır.
  • Senkronizasyon işleminin tamamlanmasını ardından karşı tarafın WhatsApp uygulamasına erişim sağlanmış olur. Bu erişim sayesinde karşı tarafın tüm mesajları, sohbet listesi, sohbet geçmişleri, fotoğrafları ve gönderdiği dosyalar takip edilebilecektir.

mSpy

iPhone kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan bu uygulamada karşı tarafın ruhu bile duymadan takip edilebilecektir. Bu uygulama genel olarak ebeveyn kontrolü amacı ile kullanılıyor. Bunun yanı sıra karşı tarafa ait mesajları takip etmek isteyenler için de oldukça kullanışlı bir program olarak biliniyor.

Highster Mobile

Android kullanıcıları için en iyi casusluk programı olarak nitelendirilen Highster Mobile, ücretli bir uygulamadır. 69 dolar olan bu uygulamayı cep telefonuna indiren bir kişi, istediği kişinin WhatsApp uygulamasına girerek mesajlarını takip edebilmektedir. Bu uygulama sayesinde karşı tarafın tüm mesajlaşması, silinen mesajları, fotoğrafları ve internet geçmişi görüntülenebilir.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol