Windows güncelleme hatalarını giderme

Windows güncelleme hatalarını giderme

Microsoft’un işletim sistemlerini sık sık güncellediğini biliyoruz. Destek vermeye devam ettiği işletim sistemleri belli aralıklarla güncelleme alacak. Bir çok kullanıcının bu güncellemelerle başının belada olduğunu da biliyoruz. Eğer şanslıysanız hatalı bir güncelleme ile karşılaşmıyorsunuz ama bazen sistem garip davranıyor. Bir kere yapılmış bir güncellemeyi bir daha yapmaya çalışması gibi. Bu durumda elbette Windows hata veriyor. Peki bu ve benzeri hataları nasıl gideriyoruz?

Windows güncelleme hatalarını giderme

Microsoft’un konuyla ilgili sunduğu resmi bir çözümü bulunuyor. Fix It Center isimli bir uygulama bilgisayarınızda güncelleme ile ilgili sorunları çözümek için size yardımcı olacak. Program resmi ve ücretsizdir.

Windows’ta güncelleme hatalarını gidermek için yapmanız gereken buradan http://download.cnet.com/Fix-it-Center/3000-18512_4-75181095.html uygulamayı indirmek. Daha sonra uygulamayı çalıştırmak. Kullanımı çok kolay bir uygulamadır. Herhangi bir kurulum gerektirmeden bilgisayarınızda tarama yaparak sorunları bulur ve çözer. Çözümü yoksa size bildirir.

05-mainwindow-600x387

Windowsla ilgili başka çözümler mi arıyorsunuz? Güncelleme sorunlarından farklı sorunlar mı yaşıyorsunuz o zaman sizi https://support2.microsoft.com/fixit/?ln=tr adresine alalım. İlgili kategoriyi bularak daha özel bir çözüm bulabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.