Winsnare Virüsü Nasıl Kaldırılır ?

Winsnare Virüsü Nasıl Kaldırılır ?

WinSnare Virüsü bir Adware zararlısı türüdür. Peki Winsnare Virüsü Nasıl Kaldırılır? Winsnare Virüsü kaldırma programları nelerdir?

Winsnare virüsü bilgisayarınıza bilmediğiniz dosyaları indirip çalıştırdığınızdan dolayı bulaşmaktadır. Winsnare virüsü sizin isteğiniz dışında web tarayıcınızda bir çok sayfalar açar ve bu sayfalar genelde reklam içerikli sayfalardır.

Temelde bilgisayarınıza yada dosyalarınıza bir zararı yoktur ancak isteğiniz dışında onlarca web sitesi açarak ortalığı cehenneme çevirir. Okadar açılan sayfa sizi rahatsız etmese bile hep aklınızda acaba bilgisayarımdaki dosyalarım zarar görür mü sorusu takılı kalır.

Winsnare Virüsü Nasıl Kaldırılır ?

Winsnare Virüsünü silmek için;

# İlk olarak Başlat>Donatılar>Program Ekle Kaldır‘a girerek WinSnare,  ValueApps,  Media Player 1.1, Artı-HD 1.3 Artı-HD 1.3 gibi programlar varsa hemen bunları kaldırın.

# İkinci olarakda aşağıda isimlerini ve indirme linklerini verdiğimiz yazılımlar ile bu virüsü tamamen bilgisayarınızdan silebilirsiniz.

>ADWCleaner İndir

>Zemana AntiMalware İndir

Bu yazılımları indirip bilgisayarınıza kurun ve bilgisayarınızı komple taratın. bu virüsten kurtulabilirsiniz. Yazılımların deneme sürümleri ile bu illetten kurtulabilirsiniz.

Winsnare Virüsü Nasıl Kaldırılır ?

 

>Android Telefondaki Virüs Nasıl Temizlenir ?

 

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap