Yeni iPad Pro 9.7 inç Özellikleri

Yeni iPad Pro 9.7 inç Özellikleri 1

Apple’ın kırmızı iPhone 7 modelleriyle beraber tanıttığı Yeni iPad Pro 9.7 inç Özellikleri ve Fiyatları’nı yazımızda bulabilirsiniz.

iPad Pro 9.7 İnç modelini yenileyen Apple yeni modelin özelliklerini de sonunda listelemiş oldu. Apple Online Store için yapılan bakım çalışmasının tamamlanmasının ardından markanın yapacağı sürprizlerde ortaya çıkmış oldu.

9.7 inç iPad Pro özellikleri ne? 9.7 inç iPad Pro fiyatı ne kadar olacak? 9.7 inç iPad Pro ile ilgili tüm detaylar yazımızda.

Yeni iPad Pro 9.7 inç Özellikleri

Yeni iPad Pro 9.7 inç Tasarımı; Ön kısımda yine fiziksel bir menü tuşunun bulunduğu seride arka kısımda da yine köşeye yerleştirilmiş olan bir arka kamera karşımıza çıkıyor. Yine oldukça ince bir tablet ile karşı karşıya olduğumuzu da ekleyelim. Tabletin ağırlığı ise sadece 469 gram. Kalınlık ise akıllı telefonlar derecesinde 7.5 mm.

Yeni iPad Pro 9.7 inç Ekran Özellikleri ; Ekran konusunda yeni seri adında da yer aldığı gibi 9.7 inç ekran boyutu ile karşımıza çıkıyor.  2K çözünürlük desteği ile beraber geleceği açıklanan tablet aynı zamanda Retina ekran özelliği ile geliyor. Ayrıca LED IPS panel teknolojisi dışında ekranlarda parmak izi tutmayan ve yağ izi tutmayan kaplama malzemesine yer veriliyor. 264 piksel yoğunluğu da dikkat çeken son ekran detayı.

Yeni iPad Pro 9.7 inç Özellikleri

Yeni iPad Pro 9.7 inç Performansı; Performans konusunda yeni seride ilk olarak A9 işlemcilerinin kullanıldığını söylemek gerekiyor. 10 Nm üretim süreci ile beraber üretilen ve performans konusunda da beklenen başarıyor elde eden bir seri olan A9 işlemcileri tabletin yeterli performansı vermesini sağlıyor. Ram konusunda değişikliğe gitmeyen Apple’ın depolama teknolojileri konusunda ise dahili olarak 32 GB ve 128 GB seçeneklerini sunduğunu görüyoruz.

Yeni iPad Pro 9.7 inç Kamera ve Batarya Özellikleri ; Kamera konusunda yine ön kısımda yer alan kamerada FaceTime özelliği dikkat çekiyor. Full HD çekim yapabilen kameraların arka ve ön kısmında 8 MP değerinde kameralar kullanılmış.

Pil konusunda ise modelin sadece 10 saat gibi uzun bir kullanım süresi sunacağı açıklanmış durumda. Bunun dışında pillerin performansının oldukça yüksek olduğu da belirtiliyor.

Bu seride diğer bir ayrıcalık ise LTE desteği oldu. Artık SIM kartı desteği de bulunan Yeni iPad Pro 9.7 inç modelinde LTE modelini seçerseniz 4G hızında internet kullanabiliyor ve SIM kart kullanımı yapabiliyorsunuz. Tabi fiyatlar değişiklik gösteriyor.

Yeni iPad Pro 9.7 inç Fiyatları

32 GB modeli için: 1.599 TL

128 GB modeli için : 2.049 TL

32 GB LTE SIM kartlı model: 2.199 TL

128 GB LTE SIM kartlı model: 2,649 TL

Tüm bu fiyatları ile beraber yeni tablet serisinin çıkış tarihinin ise 24 Mart olduğu açıklandı. 24 Mart tarihinde satışa çıkacak olan ürünü alabileceksiniz.

Kaynak : CepKolik

] }

1 Yorum

Çok işime yaradı tşk

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol