Mobil

Yeni iPhone Servis Ücretleri ne kadar oldu?

Artık bir klasik oldu her yeni iPhone tanımından sonra iPhone servis ücretleri yeniden belirlenerek açıklanıyor. Peki 2019 yeni iPhone Servis Ücretleri ne kadar oldu?

Bu seferki zamlar yeni çıkan iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max,  iPhone X modelleri için yapılmış durumda.

Bakalım yeni iphone ekran değişim ücretleri ve batarya değişim ücretleri ne olmuş.

iPhone Servis Ücretleri

İphone ekran değişim ücretleri

iPhone XS Max ve iPhone 11 Pro Max modellerinin ekran değişim ücreti 2190 TL olarak açıklanırken, cihazın garanti kapsamı dışında kaldığı diğer sorunlar için 5799 TL gibi oldukça yüksek bir ücret ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

iPhone XS, iPhone X ve iPhone 11 Pro’nun ekran değişim ücreti ise 1899 TL. Bu cihazlar için diğer hasarların ücreti 5299 TL olarak belirlenirken, LCD ekranın yer aldığı iPhone XR ve iPhone 11’de ise fiyatlar ciddi ölçüde düşüyor.

Her iki telefonun ekran değişim ücreti 1349 TL olarak belirlendi. Garanti kapsamı dışında onarım ücreti ise 3799 TL olarak açıklandı.

Peki iphone batarya değişimi ne kadar?

Batarya değişim ücreti ise iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 için 449 TL olarak belirlenirken, diğer modellere sahip olan kullanıcıların 319 TL ödemesi gerekiyor.

2019 yeni iPhone Servis Ücretleri tablsunu aşağıda sizlere sunalım.

iPhone Servis Ücretleri

Apple teknik servisinde randevu alamayalardanmısınız, her baktığınızda hiç boş yer bulunmuyormu ? Size en yakın yerden Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz yıldız vermeyi unutmayın!
[Toplam: 0 oy Ortalama: 0 puan]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu