Bu Yıl Çıkacak Olan Amiral Gemisi Telefonlar

Bu Yıl Çıkacak Olan Amiral Gemisi Telefonlar

Akıllı telefon üreticileri en iddialı telefonlarını sergilemeye başladılar. Bu yazımızda Bu Yıl Çıkacak Olan Amiral Gemisi Telefonlar’ı derledik.

Bu yıl bizleri birçok yeni ürünler, yeni teknolojiler bekliyor. Hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olan akıllı telefon piyasası  yeni çıkan markaların olmasıyla iyice kızıştı.

Bu Yıl Çıkacak Olan Amiral Gemisi Telefonlar

2017 yılında telefonunu değiştirmek, yenilemek isteyen kullanıcılarımızı çokça ilgilendirecek bir araştırma yapalım ve sizlere kulislerde dönen dedikodulardan biraz bahsedelim istiyoruz.

Apple iPhone 8 & iPhone 8 Plus

Bu Yıl Çıkacak Olan Amiral Gemisi Telefonlar

Apple, 2016 nispeten küçük yükseltmeyi telafi etmek için yeni bir yol deneyebilir. iPhone’un 10. yıldönümünde büyük bir sürpriz yapabilir. Tasarım ve donanım değişikliklerinin bir kombinasyonu, iPhone 8‘i, Eylül 2017’de piyasaya sürüldüğünde bugüne kadarki en radikal yeni iPhone yapmalıdır.

iPhone 8 ile ilgili tüm yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BlackBerry KEYone

Bu Yıl Çıkacak Olan Amiral Gemisi Telefonlar

Ne okuduğunuzu unutun, BlackBerry ölü değil. 5 Mayıs’ta satışa sunulan yeni KEYone, Nougat 7.1‘i çalıştırıyor ve ekranda gezinmeye ve uygulamalar arasında gezinmeye yardımcı olmak için akıllı klavye altı dokunmatik iz parçasını koruyarak BlackBerry Passport‘un daha ince bir sürümünü andırıyor.

Her ne kadar orta sınıf bir Snapdragon 625 işlemcisine sahip olsa da 2.200 TL’lik fiyat etiketi oldukça yüksek. Ama yine de KEYone’dan sonra kullanıcılar çok fazla umursamayacak. BlackBerry markası şu an küçük müşteri tabanından şiddetli bir sadakati ortaya çıkarıyor.

>BlackBerry KeyOne Android Akıllı Telefon Özellikleri Nelerdir ?

Google Pixel 2

Bu Yıl Çıkacak Olan Amiral Gemisi Telefonlar

Bir sonraki Google telefonunun su geçirmezliği ve düşük ışıklı fotoğrafçılığa sahip gelişmiş bir kameranın yanı sıra kavisli bir ekran ve Snapdragon 835 işlemci de bulunduğu söyleniyor.

Yeni Google telefonunun, Android O‘yu ilk çalıştırılacak cihaz olduğunuz biliyoruz. Bu Android için, Geliştirici önizlemesi artık mevcut. Pixel 2‘nin, Ekim’in 2017 gibi çıkması bekleniyor..

Bu Yıl Çıkacak Olan Amiral Gemisi Telefonlar yazımızın devamı için sonraki sayfaya geçiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?