Mobil

YouTube Arka Planda Oynatma Nasıl Yapılır?

Android telefonlarda YouTube videolarını arka planda oynatmak mümkün. Peki, YouTube videoları arka planda nasıl oynatılır? İşte YouTube videolarını arka planda oynatma rehberi.

youtube-1446392986

YouTube kullanıcılarınıjn akıllı telefonlar için uzun zamandır istediği arka planda oynatma özelliği, YouTube Red ile kullanılabilir olsa da, YouTube Red belirli bir ücret karşılığında kullanılabilmekte. Ancak Android telefonlar için YouTube videolarını arka planda oynatma mümkün. Peki, YouTube videolarını arka planda oynatma nasıl yapılıyor?

Android telefonlarda YouTube videolarını arka planda oynatma

Android telefonlar için esasında uzun zamandır var olan FireTube uygulaması ile YouTube videolarını ücretsiz olarak arka planda oynatabilirsiniz. Ancak FireTube uygulaması uzun zamandır resmi Android uygulama mağazası olan Google Play Store‘da bulunmuyor.

Geliştirici uygulamayı Amazon AppStore‘da yayınlamış olmasına karşın, özellikle Türkiye’deki pek çok kişi FireTube uygulamasının adını bile duymamış durumda.

firetube_red-banner-580-1446393010

FireTube İNDİR

 

FireTube ile YouTube videolarını arka planda oynatma nasıl yapılır?

FireTube uygulamasını kullanmak ise son derece basit. Uygulamayı çalıştırın ve bir video arayıp oynatın. Daha sonra uygulamadan çıktığınızda videonun arka planda oynatılmaya devam ettiğini göreceksiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu