1. Ana Sayfa
  2. NASIL YAPILIR ?
  3. YouTube Reklam Engelleme

YouTube Reklam Engelleme

YouTube Reklam Engelleme Android IOS

Youtube’da bir video izlerken çıkan can sıkıcı reklamlardan kurtulmak istermisiniz. Youtube reklam engelleme için kullanabileceğiniz eklentileri yazımızda bulabilirsiniz.

Günümüzde en çok kullanılan video paylaşım sitesi olan YouTube, hepimizin en çok giriş yaptığı, video izlediği sitelerin başında gelmekte. Hal böyle olunca reklamlar kaçınılmaz oluyor. YouTube hem kendi reklamlarını hem de dışardan aldıklarını, belki de, videonun en güzel noktasından karşınıza çıkarabiliyor.

Bizde bu yazımızda bilgisayar, telefon yada tabletten izlenen youtube videolarında reklamlar nasıl engellenir anlatacağız.

Tarayıcıdan YouTube Reklam Engelleme

Opera. Chrome ve Firefox gibi tarayıcılarda Youtube reklamlarını engellemek için AdBlock eklentisini kullanabilirsiniz. AdBlock sadece YouTube reklamlarını değil birçok sitede, istenmeyen reklamlar konusunda etkinlik göstermekte.

Chrome için eklentiyi buradan, Opera için buradan ve Firefox için buradan indirebilirsiniz.

Android YouTube Reklam Engelleme

Android cihazlarda Youtube reklamlarını engellemek için AdClear aplikasyonunu kullanabilirsiniz.

AdClear apk dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

IOS YouTube Reklam Engelleme

IOs cihazlar için Yotube reklam engellemek için gene AdClear uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile Safari üzerinden izlediğiniz videolardaki reklamları engelleyebilirsiniz.

AdClear Plus
AdClear Plus
Developer: SEVEN Networks
Price: Free

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap